Nokia Here iOS Platformunda

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sadece Nokia’da bulunan ve çevrim dışı durumdayken harita hizmeti veren Nokia Here uygulaması iOS platformu için geldi.

Geçen sene de iOS platformu için kısa süreli bir misafirlik yaşayan uygulama bir senelik bir aradan sonra AppStore’a ve iOS platformuna geri dönüş yaptı.

Henüz bu gün yayımlanan yeni versiyonu ile Nokia Here iOS platformuna geri dönüş yaptı. Üstelik bu yeni versiyon da yenilenmiş olarak geldi. “Native” ve görseller olarak geçen sene yayımlanan Nokia Here iOS versiyonundan oldukça farklı gözüküyor.

Nokia Here iOS Platformunda

İlk olarak geçtiğimiz sene tanıştığımız Nokia Here uygulaması ilk olarak Android platform versiyonu ile piyasaya sürülmüştü, aynı zamanda Windows Phone kullanıcıları için Windows Store platformunda kullanıcılar ile buluşmuştu.

facebook müşteri hizmetleri

Nokia Here uygulamasının özelliğine gelecek olursak, standart harita görüntüleme, o anın trafik durumu bilgileri ve konumlar ile ilgili görseller ile birlikte kullanıcı yorumlarını birleştiriyor.

Nokia Here bu yeni versiyonu ile birlikte şu anda sınırlı alanı kapsıyor olsa da, çevri dışı harita kullanım hizmetini getirdi. Yani uygulama çevrim dışı çalışırken navigasyon kullanmak mümkün olacak. Nokia Here ile şimdilik sadece belirli alanlarda – 100 ülkenin üzerinde – çevrim dışı kullanım yapılabiliyor.

Bu durumda uygulamayı çevrim dışı olarak kullandığınız da, hem İnternet paketimizden hem de mobil cihazınızın şarjın dan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Özellikle seyahat için oldukça kullanışlı bir uygulama olan Nokia Here şu an için Türkiye App Store’da bulumuyor.

Fakat uygulamayı bölge ayarınızı değiştirerek te indirebilirsiniz.

Bonus: Nokia Here reklam videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir