Nokia Here Maps’e Güncelleme Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Windows Phone’da yüklü olarak gelen ve kısa zaman içinde Android platformuna da gelen, bir çok kullanıcı tarafından en iyi harita servisi olarak değerlendirdiği Here Maps Android platformunda beta yeni ara yüz güncellemesini aldı.

Efsanevi Finli telefon markası Nokia’nın adını 2016’da taşınabilir akıllı telefon sektöründe maalesef duyamayacağız. ama Nokia’nın şu anda elinde bulundurduğu en iyi kozu olan Here Maps sistemi son dönemde olabildiğince revaçta.

facebook müşteri hizmetleri

here.com adresinden kullanabildiğiniz ve Google Haritalar ve Yandex Harita’ya ciddi rakip olarak ortaya sâdır Here, çevrimdışı harita desteği ile de ön plana çıkıyor. 3 boyutlu olarak bulunan mekan haritaları, toplu taşıma araçları desteği kadar ince detaylarıyla bayağı donanımlı olan Here Maps, Android’e getirmiş olduğu güncelleme ile yeni bir arayüze kavuştu. Şu anda beta test kullanıcılarına dağıtılan kararsız beta kullanımında test aşamasında olan yeni arayüz ile şu an için çok iyi ve güzel iyi bir yararlanma vaad ediyor.

4.1 Jelly Bean ve sonrası işletim sistemine sahip, 1GB RAM ve daha etkili boyut olarak 4 ila 6.9 pus boyutlarında olan telefonları destekleyen Nokia Here Maps’in yeni arayüzünü kullanmak için ilkin buradaki bağlantıdan Nokia Here Maps’in Google+ test gurubuna katılmanız, ardından da buradaki bağlantıdan beta kullanıcı olmanız gerekiyor. Bu işlemlerden sonra şayet indirmediyseniz Here haritalar uygulamasını indirmeniz, indirmiş iseniz güncelleme sırasının gelmesini beklemeniz gerekecek. Bu güncelleme ortalama en geç 10 dakika içerisinde geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir