Nokia Lumia 950 XL Fiyatı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yılların telefon markası olan fakat Android işletim sistemini reddetmesinin ardından bir anda piyasanın gerisinde kalan Nokia, şimdilerde yeni gelen telefonun fiyatı ile gündemde. Söz konusu haberlerin sonucunda ise varılan sonuç gerçekten enteresan. Yani Nokia‘nın bu yeni telefonu özelliklerinden daha çok fiyatından söz ettirecek gibi gözüküyor. Öyle ki; daha şimdiden fiyatı Apple ile kıyaslanıyor.

nokia lumia 950 f

Nokia Lumia serisi ile beklenen satışlara ulaşamasa da, uyguladığı standartlardan taviz vermemeye devam edecek gibi gözüküyor. Piyasaya sunulacak Lumia 950 XL serisinde de yine Windows işletim sisteminin kullanılacağı gelen haberler arasında. Eleştirilerin odağında olan mobil işletim sistemini kullanmaya devam edecek olan Nokia, belli kesimin beklentilerini de reddetmiş oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Nokia ise bu eleştirileri hafifletmek amacı ile gelecek olan telefonlara yeni mobil işletim sistemi yükleyerek bu eleştirileri azaltarak satış yapmayı planlıyor. Bilindiği gibi windows 10 geçtiğimiz aylarda çıkmıştı ve mobil sektöründe de çıkacağı bu haber ile kesinleşmiş oldu. Bakalım geçmiş de mobilde tercih edilmeyen işletim sistemi bu kez beklentileri karşılayabilecek mi?

nokia lumia 950 xl

İşte Nokia Lumia’nın Satış Fiyatı

Gelelim esas konumuza. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi, Nokia Lumia 950 ve Nokia Lumia 950 XL en kısa zamanda satışa çıkacak ve bu satışların fiyatı oldukça yüksek olacak. Gelen haberler ise bu fiyatların Apple telefonu olan IPhone 6 ile yarışacak düzeyde olduğunu bizlere gösteriyor.

Gelen bilgilere göre Nokia Lumia 950 650 Euro ile satışa sunulurken, Nokia Lumia 950 XL ise 750 Euro ile satışa sunulması planlanıyor. Fiyatı eleştirmeden ise sizlere bir iki açıklamada bulunmak istiyorum. Aslında telefonun bu fiyatta satılmasının bir sebebi de telefonun yanında yer alan zengin ekipmanlar. Yani kablosuz şarz cihazı ve hoparlör gibi ekipmanlar hali hazırda epey bir maliyet yapmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir