Nvidia GTA 5 Özel Sürücüsü Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

GTA 5 oyunu sonunda PC oyuncuları ile buluştu. Oyunun yüksek grafikleriyle sistem gereksinimleri beklentilerini de yükselten Rockstar Games, oyunun ortalama özelliklerde de gayet akıcı bir şekilde oynanması için adımlar atmaya başladı. Nvidia GTA 5 özel sürücüsü de dün itibariyle tüm Nvidia kullanıcıları ile buluştu.

Yeni çıkartılan Nvidia GTA 5 özel sürücüsü sadece GTA 5 oyunu için çıkartılan ve oyunu ortalama bir sistem ile de akıcı bir şekilde oynamanızı sağlayan bir güncelleme. Eğer Nvidia kullanıcısıysanız dün itibari ile uygulamadan gelen bildirim ile Nvidia GTA 5 özel sürücüsü hakkında ufak bir bilginiz vardır.

facebook müşteri hizmetleri

Nvidia GTA 5 özel sürücüsü neler barındırıyor?

Nvidia GTA 5 özel sürücüsü oyunu daha düşük ayarlarda da akıcı bir şekilde oynamanız ve sisteminizi çok zorlamamanız için gereken optimizasyon ayarlarını içeriyor. Güncellemeyi yaptıktan sonra oyunu ortalama üzeri bir sistem ile sorunsuz bir şekilde oynamanız mümkün.

Playstation ve XBox platformuna çok daha önceden çıkan GTA 5 ile ilgili PC sürümünde oynayanların yorumuna bakılırsa diğer platformlara göre oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkıyor. Gerek görüntü kalitesi, gerek oynanış olsun oyunun PC platformu birçok oyun sever tarafından GTA 5 performansının en iyi olduğu platform olarak gösteriliyor.

Oyunu 60 fps gibi efsane kalitede oynamak istiyorum diyenlerin geçtiğimiz günlerde açıklanan GTA 5 4K sistem gereksinimleri yazımıza bakmasını öneririz. Henüz GTA 5 PC Şifreleri çıkmamış olsa da oyunu eğlenceli hale getirebileceğini düşündüğümüz tüm şifreler için hazırladığımız GTA 5 Hileleri yazısı da ilgili çekecektir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir