Nvidia Shield X1 Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nvidia’nın güçlü donanıma sahip olan yeni tableti Shield X1, özellikleri görüntülendi. Shield Tegra K1’den sonra çıkması beklenen Shield X1 hakkında detaylar haberimizde. Nvidia tarafından geçtiğimiz sene tanıtılıan Shield tablet, Tegra K1 işlemci ile gelmişti. Hızlı bir şekilde yazılım güncellemelerini alan tablet, 2.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli ARM Cortex A15 işlemciye sahip. Yakın zamanda çıkması beklenen Nvidia Shield X1 tabletin özellikleri sızdırıldı.

facebook müşteri hizmetleri

Nvidia tarafından Shield X1 adı verilen tablet, GFX Bench’te göründü. Test sonuçlarında Android 6.0 Marshmallow işletim sistemine sahip olduğu görünen Shield X1 tabletin, 3 GB Ram’i bulunuyor. 8 inç boyutunda 1920 x 1080p çözünürlüğe sahip olan tablet’te 32 dahili depolama alanı mevcut. Ayrıca Nvidia Shield X1 tablet’te, 1.9 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli bir Cortex A57 işlemcisi kullanılıyor.

Nvidia’nın yeni Shield X1 tableti 2016 yılının başlarında tanıtılması bekleniyor. Tegra K1 işlemcisine sahip eski sürümü gibi oldukça hızlı olması beklenen bu teblet, fiyat perfomans ürünü olabilir. GFX Bench’te görünen özellikler henüz netleşmesede yeni tabletin bu donanım ile satışa sunulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir