Obam Termal ve Spa

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ailece rahatça tatil yapılabilecek termal ve spa özelliği olan otel resimleri görülmektedir. Ayrıca otelin yaptığı avantajlı kampanyalar hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bulunduğu bölge itibariyle doğayla iç içe şehir gürültüsünden ve stresinden uzakta bir tatil yapmak için oldukça idealdir.
Konaklama bakımından oldukça rahat odaları konforlu, yemekleri ise egenin leziz yemeklerinde oluşan sağlıklı menülerden oluşmaktadır. Termal otel olarak faaliyet gösteren otelde termal suların şifasından faydalanmak için özel havuzlar bulunmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Çocuklar içinde ayrıca havuz faaliyet göstermektedir. İslami otelolma özelliğine sahip bayanlar için rahatça kullanılabilecek havuz bulunmaktadır.

İslami kurallara göre yaşayan müşterilerin rahatça termal suyundan faydalanma ve ibadet etme olanağı sağlanmaktadır. Kişisel bakımına özen gösteren müşteriler için masaj, sauna, hamam bulunmaktadır.

Sporu ihmal etmeyen müşterilerin istedikleri kadar ve istedikleri zaman spor yapabilecekleri spor salonu bulunmaktadır. Muhafazakâr oteller içerisinde sağladığı konfor ve nezih ortamıyla iddiasını ortaya koyan otelin personel kadrosu işinde uzman ve güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine ev rahatlığını yaşatmaktadır. Kendine özen gösterenler için fırsattır.<

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir