Office 2016 Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft’un Office yazılımın yeni sürümünün bu yıl içerisinde çıkacağı duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Windows 10 etkinliğinde, bütün Windows uygulamalarına uyumlu bir Office sürümü duyurulmuştu. Fakat yeni yayınlanan bir blog yazısı ile birlikte, Microsoft’un iki farklı Office uygulaması üzerinde çalıştığını öğrendik. Yeni Office sürümüni mobil sürümlere uygun hale getirmek için çalışmalar devam etse de, Microsoft’a göre en uygun Office performansı bilgisayarlarda alınabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

Office for Windows 10, cep telefonlarından bilgisayarlara kadar bütün platformlarda çalışabilen evrensel bir uygulama olmayı hedefliyor. Office 2016 ise tanıdığımız ve alışkın olduğumuz Office uygulamalarının yeni bir versiyonu olacak. Tamamen bilgisayarlar üzerine hazırlanan yenilenmiş bir Office uygulaması bizi bekliyor.

Office for Windows 10 geriye dönük destek sunmayacağı için, daha eski Windows versiyonlarına sahip olan kullanıcıların, bu uygulamayı kullanabilmesi mümkün olmayacak. Bu sebeple Windows 7 veya Windows 8 kullanıcıları için Office 2016 tek seçenek olacak.

Yapılan duyuruya göre Office serisinin yeni sürümü olacak olan Office 2016, 2015 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek. Ayrıca yeni sürüm ile ilgili daha fazla bilginin önümüzdeki aylarda paylaşılacağı da söyleniyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir