Office Rumble Mobil Oyun

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Office Rumble, PNIX Games tarafından Google Play ve App Store üzerinden erişilebilen aksiyon oyunudur. Bu mobil oyun , oyun geliştiricileri tarafından bir stres topu gibi tanıtılmış, siz de bu tanımın ne kadar doğru olduğunu oyunu oynamaya başladığınızda anlayacaksınız.

facebook müşteri hizmetleri

Mobil Oyun İçi İnceleme

Oyuna giriş yapıldığı anda hemen önünüze bir yükleme ekranı gelir. Bu ekran, oyunla ilgili toplam 36 dosya yükler. Bu dosyaların yüklenmesi çok uzun sürmüyor, yaklaşık 10 dakika bu dosyalar yüklendikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. İlk etapta birkaç hata alabilirsiniz ama zamanla bu hatalar gideriliyor. Bir de oyun içine çok reklam alınmış, bu da sizi oyundan bıktırabilir fakat oyuna başladığınızda bunları unutacaksınız, çünkü oyun tam bir stres atma aracı.

Oynanış

Oyuna giriş yapıp belgeleri yükledikten sonra ekrana tek bir dokunuş yaparak menüye ulaşabilirsiniz. Menüye ulaştıktan sonra “Play” tuşuna basarak ilk önce kendinize uygun bir nickname seçip daha sonra da oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başlayınca karakterinizin karşısına bir rakip geliyor, ekrana tıklayarak rakibinize karşı hamle yapabilirsiniz. Ekranın yukarısında bir ibre var ve bu ibreyi  her dolduruşunuzda karakteriniz bir “Combo”ya sahip oluyor, rakibe karşı otomatik saldırıda bulunuyor.

Herkese iyi Oyunlar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir