Ofis Ve Kırtasiye Malzemesi Ürünleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ofis yaşamı modern dünyanın hareketli olduğu çalışma alanlarını oluşturur. Aynı zamanda yeni bir kavram olan home – ofis ile birlikte çalışmaların birçoğu eve kadar taşınabilmekte ve bu da önemli maliyet düşüşlerine yol açmaktadır.

Ancak hangi ofis ortamı olursa olsun kırtasiye malzemeleri her zaman duyulan ihtiyaçlardır. Ofis malzemeleri sektörel olarak çeşitlilik gösterse de, genelde benzer ürünler ihtiyaçların müşterek yelpazesini oluşturur.

facebook müşteri hizmetleri

Örneğin karton dosyalar veya plastik klasörler her sektörde geçerli olan ofis malzemeleridir. Kırtasiye malzemeleri ise ofis malzemesi konseptinde değerlendirilecek çalışma masası, kalem, silgiden çöp kovasına kadar geniş bir alanı kapsar.

Ofis ve Kırtasiye ürünleri ile ilgili birçok yerli ve yabancı ürünler ülkemizde tedarik edilebilmektedir. Aynı zamanda bu ürünler online olarak pazarlanabilmektedir. Office Express sitesi de bu tarz ürünlerin e-pazarlamasını internet üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kırtasiye ürünleri olarak masa üstü gereçler, dosyalama ürünleri, yazı gereçleri, genel ofis ürünleri, laminasyon ve ciltleme, yazı tahtası, pano gibi çeşitli kategorilerde alışveriş hizmeti sunulmaktadır. Siteye officexpress.com.tr linkinden ulaşılabilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir