Olası Galaxy Note 5 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un amiral gemilerinden olan note serisine yeni bir üye katılıyor Galaxy Note 5. Cihazın 4K çözünürlüklü bir ekran olacağı düşünülüyor fakat kesin bilgi yok.

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge ile amiral gemileri sırasında çok yükseklerde. Galaxy note 5 özellikleri hakkında bazı bilgiler mevcut. Galaxy note 5 özellikleri şu şekilde olması bekleniyor, İşlemci Snapdragon veya Exynos olarak iki alternatif mevcut. Ayrıca 4 GB Ram’e sahip olacak ve LPDDR4 olması bekleniyor. Ayrıca galaxy note 5 özellikleri oldukça yüksek performans verecek gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Cihazda 4000 mAh pil ve 32/64/128 GB kapasiteli versiyonları olacak. Kameralar bakımından söylentiler var fakat 20MP kamera olması bekleniyor. Cihazın paneli Ultra HD ekran Super AMOLED olacağını söyleyebiliriz yani galaxy note 5 özellikleri bakımından piyasadaki bir çok cihazı özellik bakımından geride bırakacak gibi duruyor. Ekranın 4K olacağı kesinliğini kazanmış değil. Ancak asıl rekor Galaxy Note 5 Edge ile kırılacak. İki yandan kavisli cihaz 5.78 inçlik ekranı ile 762ppi piksel değerine çıkacak ve kırılması zor bir rekora imza atacak gibi duruyor rakiplerinin ne iş çıkaracağıda önemli.

Nanometre üretim süreçlerini daha da ilerletmeyi amaçlayan firma bu sayede enerji tüketimini bir miktar daha azaltabilir. Yine çok hızlı şarj imkanıyla Galaxy Note 5 kullanıcıları hızlı bir tak-çıkar seansı ile yüzde 70-80 batarya oranıyla yoluna devam edebilir. Galaxy Note 5 özellikleri hakkında diğer olması beklenen şeyler ise 5.89 İnç olması ve iki yanı kavisli olacak gibi duruyor. Android tutkunların yüksek performans bir cihaz almak istiyorlar ise galaxy note 5 beklenen özellikleri ile oldukça kullanılabilir yüksek performanslı bir Android cihaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir