One Plus Two Detayları Belli Olmaya Başladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Satış rekorları kıran ve kullanıcılar tarafından oldukça sevilen OnePlus One’dan sonra şimdi de OnePlus Two ile ilgili ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Bildiğiniz gibi OnePlus One genel satışa hala açılmadı. Davetiye sistemi ile çalışan satışlar büyük bir hızla devam ederken OnePlus Two’nun ilk detaylarının ortaya çıkması şimdiden birçok kullanıcıyı heyecanlandırmış durumda. Ayrıca edindiğimiz bilgilere göre kullanıcıların OnePlus Two için çok fazla beklemesine de gerek kalmayacak.

facebook müşteri hizmetleri

oneplus-one-kapak

Kişiselleştirilebilir arayüz ve tasarımı ile dikkat çeken OnePlus, OnePlus Two ürünü için de kişiselleştirebileceğiniz fiziksel bir arayüz sunacak. Farklı materyalleri ürünlerin fiziksel görünümlerini özelleştirmede kullanmakta oldukça açık görüşlü olan firma daha önce de farklı tasarım şekillerini kullanıcılara sunmuştu.

Ortaya çıkan bilgiler dahilinde kullanıcıları en çok sevindireceğini düşündüğümüz özellik ise büyük ihtimal ile OnePlus Two’nun fiyatı olacak. Birçok Android sistemli telefonun aksine çok daha fazla özelliğe sahip olup ucuz satış yapan firmadan gelen haberlere göre OnePlus Two 500 doların altında bir fiyattan satışa çıkacak. Ürünün çıkışında kullanıcıları şaşırtacak birkaç aksesuarın olacağı da şimdilik açıklanan bilgiler arasında yer alıyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir