OneDrive’da Bulunan Müziklerinizi Xbox Music İle Her Yerden Dinleyin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

 

OneDrive-Music-ThumbMicrosoft, Office 365 programına kayıt olan kullanıcılarına, bulut depolama platformu olan OneDrive üzerinden, sınırsız depolama alanı verileceğini duyurdu. Peki bu depolama alanından hangi alanlarda faydalanabileceğinizi biliyor musunuz?

facebook müşteri hizmetleri

Microsoft‘un müzik platformu Xbox Music ile bulut depolama sistemi OneDrive‘ın ortak çalışması için hazırlıklar yapılıyor. Yani OneDrive üzerinden depoladığınız müzikleri Xbox Music üzerinden dinleyebileceksiniz.

OneDrive üzerinden açacağınız müzik klasörüne erişim sağlayacak olan Xbox Music, bu klasör içinde olan bütün şarkıları otomatik  Xbox Music Kütühanesi içerisine ekleyecek. Daha sonra bu şarkıları, Windows Phone 8.1, Windows 8.1 işletim sistemli bir PC, Xbox konsolu veya internet üzerinden istediğiniz zaman dinleyebileceksiniz.

Ayrıca yeni online klasörde müzik depolayan tüm OneDrive kullanıcıları, Xbox Music düzenlemesi yapıldıktan sonra, 20GB depolama alanı kazanacak. Bu sistemin ne zaman aktif olacağı ise henüz belli değil.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir