OnePlus 2 Benchmark Testinde Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon firması olan OnePlus’ın merakla beklendiği modeli OnePlus 2 Benchmark testinde gözüktü. OnePlus One modeli ile iyi bir çıkış yakalayan, şirket yeni telefonu OnePlus Two, şirketin yaptığı açıklama ile yaz aylarının ortasında çıkacak gibi duruyor. Yeni cihazın özellikleri hakkında birçok sızıntı ve söylentiler vardı. Fakat resmi bir özellik ve çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapılmış değil. Diğer yandan OnePlus 2 modeli bugün Benchmark testinde gözüktü. Testte OnePlus One adı ile gözüküyor fakat model numarası farklı olduğundan OnePlus 2 modeli olduğu düşünülüyor.

facebook müşteri hizmetleri

İlk model olan OnePlus One, model numarası A0001‘di. Fakat Benchmark testinde gözüken bu cihazın model numarası ile A2001, buda direk akıllara OnePlus 2 olduğu düşünülüyor. Özelliklerinden bahsedersek testte gözüken, 1.55 GHz ve sekiz çekirdekli Qualcomm’a ait Snapdragon 810 yonga setine sahip. Önceki modelde Snapdragon 801 modeli olduğunu hatırlatalım. Devam edersek bu cihaza 3 GB RAM olacak, fakat 810 çipsetler 64-bit destekli olduğundan 4 GB RAM bekleniyordu.

OnePlus 2 modelinde beklenen fakat kesinleşmemiş diğer modeller ise, 1080 x 1920, 5.5 inç bir ekran ve Adreno 430 grafik birimi bekleniyor. Depolama kısmında 16GB veya 64GB bekleniyor. Kamera noktasında One plus 16 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera bekleniyor.
Cihaz Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile gelecek ve Android tabanına sahip, Oxygen arayüzüde olacak. Fiyat konusunda bu modelinde 400 dolar gibi uygun bir fiyat bekleniyor. Yeni cihaz hakkında yeni bilgiler ve sızıntılar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir