OnePlus 2 Hakkında Yeni Detaylar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Telefon piyasasındaki markalardan olan OnePlus, yeni modeli için hazırlıklara başladı. O serinin devamı olacak OnePlus 2 yakın zamanda tanıtılacak. OnePlus 2 modeli hakkında son sızıntıları ve detayları derledik. Temmuz ayından itibaren yeni modeli çıkacak olan OnePlus’ın ilk modeli davetiye ile kullanıcılara ulaşması oldukça dikkat çekmişti. Yeni cihazın adı OnePlus 2 bekleniyor ve Temmuz 2015 tarihinde resmi olarak tanıtılacak.

facebook müşteri hizmetleri

Bazı çinli medyacılara göre firma OnePlus 2 modelinin tanıtımını hazırlamak için yoğun bir çalışma içerisindeler. Şirket özellikle üzerlerinde durdukları nokta ise OnePlus 2 modelini önceki modele göre daha fazla satmayı hedefliyorlar. CEO, Carl Pei‘nin yaptığı açıklamada OnePlus 2 modeli 2015 yılının 2. çeyreğinde çıkacak. Duyurusunun ardından fazla zaman geçmeden cihaz piyasaya sürülecek ve yüksek satış beklenecek.

Bazı beklenen özelliklerden bahsedersek, Qualcomm’un ısınma sorunları yaratsada güçlü işlemcisi Snapdragon 810 çipsetini kullanması bekleniyor. Ekran modelinde birçok firma modelleri gibi 5.5 inç bir ekran ve 3 GB RAM’e sahip olacağı bekleniyor. 3 GB RAM aynı anda yapılacak işlemler ve çoklu uygulama açımlarında oldukça faydası görülecektir. Ana kamera olarak 13 megapiksel bir mercek ve ön kamera olarakda 8 megapiksel bir rakam bekleniyor. Tıpkı önceki modeli gibi bu cihazda yüksek performans sergileyip uygun fiyatta çıkacak. Genel olarak çin telefon üreticileri uygun fiyatlı cihazlar çıkararak fiyat performans oranını tutturuyorlar.
Fiyat konusunda önceki model 16 GB olan versiyon 349 dolar ve 64 GB olan versiyon ise 399 dolar olarak çıkmıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir