OnePlus 2 Modelinde Büyük Bir Batarya Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2014 yılının başarılı telefon üreticilerinden olan OnePlus yeni amiral gemisi OnePlus 2 için yoğun bir çalışma içerisinde. Yeni model hakkında bazı bilgiler sızdırılırken batarya boyutu hakkında bazı detaylarda belli oldu. OnePlus firması 2014 yılında üst seviye cihaz ve uygun fiyatlı kategoride başarılı olurken yükselişinide ilk modeline borçlu diyebiliriz. Aynı satış stratejisi OnePlus 2 modelinde de olması bekleniyor. Ayrıca firma yaptığı satış stratejisi ile bazı ortamlarda amiral gemisi katili olarak adlandırılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

OnePlus 2 modelinin sızıntıları cihazın oldukça güçlü olmasının göstergesi iken asıl nokta ise Galaxy S6 modelinden daha üstün olması bekleniyor. Cihazdan tıpkı diğer markaların 2015 amiralleri gibi 4 GB RAM ve Snapdragon 810 işlemcisini kullanacağı bekleniyor. Hatırlarsak LG firması G4 modelinde Snapdragon’un 810 modelinde ısınma sorunları yaşadığı için 808 modelini kullanmıştı. Diğer yandan OnePlus 2 modeli kullanıcılara Android 5.1.1 ile geleceği biliniyor ve kesinleşmişte diyebiliriz.

Bu bilinen özelliklerin ardından OnePlus 2 batarya konusundaki bazı detayları gün yüzüne çıktı. Cihazda 3300 mAh büyüklüğünde uzun kullanım sağlayabilen bir batarya olması bekleniyor. Ayrıca diğer üst seviye donanım parçalarına bakarsak 3300 gibi bir rakam bu cihaz kullanıcılarına oldukça yeterli olacağını belirtebiliriz. Fakat daha uzun bir kullanım hedefleyen kullanıcılar ise 4000 mAh üstü cihazlara göz atabilirler. Yeni model hakkında şuan için söylenecekler bu kadar bakalım 2014 yılında olduğu gibi tekrardan bir amiral gemisi katliyamına yol açacakmı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir