OnePlus 2 Modelinde USB Type-C Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Galaxy Note 5 modelinde de olması beklenen USB Type-C portu uygun fiyatlı amiral gemileri ile dikkat çeken One Plus firmasının OnePlus 2 modelinde de gözüktü. OnePlus 2 modeli için gözüken USB Type-C kablosunun kırmızı renk olduğunu belirtelim. One Plus firması geçtiğimiz yıl OnePlus One modeli ile uygun fiyat ve yüksek performans veren cihazlar arasında oldukça güzel bir başarı yakalamıştı. Şimdi ise onun devamı diyebileceğimiz amiral gemisi OnePlus 2 cihazı yakında geliyor.

OnePlus 2 modeli ile birçok özelliği barındırması beklenen şirket, USB Type-C bağlantısınıda bu modeline eklemiş durumda. OnePlus 2 USB Type-C bağlantısındaki kablo rengi kırmızı ve silikon maddeli bir plastikten üretilmiş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

01-oneplus-2-usb-type-c

OnePlus 2 modelinin sistem özelliklerini hatırlarsak 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD bir ekran ile gelecek. Ayrıca 3 GB RAM ve Qualcomm’un güçlü işlemcisini barındırıyor. Diğer yandan 13 megapiksel bir ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera ile gelmesi bekleniyor. Diğer yandan cihazın 16 GB ve 32 GB depolamalı versiyonlarının olacağı beklentiler arasında. Bakalım OnePlus tıpkı ilk modelindeki gibi iyi satış rakamlarına ulaşabilip kullanıcılar tarafından beğenilecekmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir