OnePlus X Özellikleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her geçen gün firmaların akıllı telefon pazarına yeni bir cihazı giriş yapmaya devam ediyor. Son olarak OnePlus firmasının orta segment ve fiyat performans ürünü olan OnePlus X modelinin tüm özellikleri kesinleşti diyebiliriz. Geçtiğimiz yılın tıpkı Asus gibi başarılı çıkış yapan firmalarından olan OnePlus tıpkı dev rakipleri gibi amiral gemisi haricinde bütçe dostu orta segment cihazları çıkartmaya devam ediyor. Geçen yıl oldukça başarılı olan firma bu yıl OnePlus two modelinde kullandığı Snapdragon 810 yonga çipsetinin ısınmasından dolayı aynı başarıyı elde edemedi.

facebook müşteri hizmetleri

Isınma sorununa frekans düşürerek çözüm getiren firma, bu seferde performans düşüklüğünden dolayı düşük bir not aldı ve başarısız oldu. Şimdi ise kötü gidişata orta segment Android cihaz olan OnePlus X ile dur demek istiyor. Önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan OnePlus X modelin teknik detay ve özellikleri belli oldu. Sızıntıya uğrayan cihazın posterinde cihaza dair birçok özellik bulunuyor.

Sızıntı verilerine göre OnePlus X modelinde 2.33 Ghz hız ile çalışan Snapdragon 801 modeli yer alacak ve 3 GB RAM ile desteklenecek. Ayrıca Full HD 5 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelen cihazın ana kamerası 13 megapiksel olarak belirlenmiş ve ön kamerada 5 megapiksel tercih edilmiş. Android 5.1.1 işletim sistemi kullanılacak cihazın fiyatı ise 270 dolar olarak olması bekleniyor. Bakalım OnePlus two başarısının ardından firma orta segment cihazı ile azda olsa gidişatta bir düzeltme sağlayabilecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir