Opel Astra için Yeni Resimler Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android auto ve CarPlay destek li yeni Opel Astra kullanıcıkar için görücüye çıktı, konu ile ilgili hepsi ve daha fazlası haberimizde..

Opel‘in en çok satan modellerinden biri olan Astra, yeni modeli gösterildi. Opel dendiğinde ilk akla gelen modellerinden olan Astra, yeni ve keskin hatlara sahip olan modeli ile ilk kez gerçek olarak görüntülendi.

Opel astra modellerinin internette bir çok resimleri bulunmakta fakat hangisi doğru, hangisi yanlış bilinmez fakat şuan okuyacağınız haberde opel’in gerçek astra modelini bizzat göreceksiniz ve oldukça memnun kalacaksınız..

1

2

Yeni Astra’da dikkat çeken özelliklerden biri ise bu aralar yaygınlaşan, Android Auto ve CarPlay uyumlu olması. Astra’nın bu özelliklere sahip olmasının arkasındaki neden ise General Motors. GM, bir süre önce yeni üretilen araçlarda Android Auto ve CarPlay desteğinin olacağını açıklamış, bu bağlamda da önümüze ilk önce Chevy çıkmıştı. Şimdi benzer sistem General Motors’a bağlı olan Opel’in, yeni Astra’sında da geçerli oluyor

facebook müşteri hizmetleri

3.

4

Opel Astra  için teknik özelliklere gelecek olursak 1.0 litre, 1.4 litre ve 1.6 litre biturbo olmak üzere 3 çeşit benzinli motor seçeneği bulunan yeni Astra’nın bu motorlarının güçleri sırasıyla; 115 HP, 140 HP ve 195 HP. Bunların yanı sıra 2.0 litre CDTI dizel motor seçeneği bulunduran Opel’in bu motoru da 195 beygir güç üretmekte olacak.

5

6

2016 model Astra için Eylül ayında Frankfurt’ta düzenlenecek olan fuarda tanıtılması bekleniliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir