Opera Mini Güncellendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer siz de Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazınızda Opera internet tarayıcısı kullanmayı seviyorsanız, size vereceğimiz haberle gününüz güzel geçecek demektir. Genel olarak Android işletim sisteminde bir çok kişi Google Chrome tarayıcı kullanmayı tercih etse de bir bölüm de Opera tarayıcısından vazgeçmiyor. Opera tarayıcısını kullanan ise uzun zamandır yenilenmeyen Opera ara yüzünden sıkılmış olabilirler ve dolayısıyla bugün alacağınız haber yüzünüzü güldürmeye sebep olabilir.

Beklediğiniz gün bugün diyerek müjdeli haberi verelim ve bugün Opera tarayıcısına düzenlenen Opera Mini Güncellemesi ile internet tarayıcısının ara yüzünde bir takım değişiklikler oldu. Bu özelliğin yanında bir kaç da yeni özellik eklendi. Opera Mini Güncellemesi ile birlikte artık Opera Mini uygulamasını yüksek çözünürlüğü bulunan telefon ve tabletlerde de kullanabileceğiz. Eklenen bu yeni uygulama sayesinde ara yüzün kişiselleştirilmesi de son derece kolay olmuş.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca Google Chrome’da uzun süredir kullanılmakta olan gizli sekme uygulaması da Opera Mini’ye uygulanmış durumda. Dolayısıyla artık Opera Mini‘de de daha önce gezdiğiniz sitelerin geçmişi kaydolmuyor ve bu durumda da artık her gün geçmişi silmek için mücadele etmekten kurtulmuş oluyorsunuz. Opera Mini‘nin ana menüsünde özellikle göze çarpan birkaç unsur daha var. Ana menü ekranında yer alan Speed Dial ile tercih ettiğiniz kategorilerde son yayınlanan haberleri görebiliyorsunuz. Opera Mini Güncellemesi durumunda hemen indirdiğiniz resimleri, dosyaları ve giriş yaptığınız sitelerden indirdiğiniz içeriklerin boyutlarını hesaplayan bir sayaç bulunmakta ve bu sayede de internet istatistiklerinizi tutabiliyorsunuz.

Opera Mini Güncellemesi sayesinde Google Chrome internet tarayıcısında uygulanabilir olan bir çok sistemi kullanabiliyor oluyorsunuz. Bu da sadık Opera Mini kullanıcılarını memnun edecek düzeyde bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Opera Mini Güncellemesi’nde gezdiğiniz siteler kaydolmazken, giriş yaptığınız siteleri silmek için uğraşmayacak aynı zamanda zaman kaybı da yaşamayacaksınız. Üstelik dosya boyutlarını ölçen sayaçla da ne kadar dosya indirme hakkınız kaldığını görme şansına erişerek, ne yaptığınızı ve ne yapacağınızı kontrol altında tutabileceksiniz. Opera Mini‘nin bu güncellemesi uzun süredir bekleniyordu, bu güzel bir gelişme oldu.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir