Opera Mini Yeni Güncelleme Getirdi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tarayıcı konusunda Android platformlarda onlarca alternatif mevcut. Fakat bunlardan en çok kullanılanlarıdan olan ve Play Store’da 10 milyon rakamın üzerinde indirilen Opera Mini Android tarayıcıları arasında oldukça popüler. Genel olarak akıllı telefon alanlara içerisinde kendilerinin geliştirdikleri tarayıcı ile geliyor. Fakat Google‘un chrome tarayıcısını kullanan kitle oldukça yüksek rakamlarda. Fakat popüler Google Chrome tarayıcı haricinde Opera Mini tercih ediliyor diyebiliriz. Opera mini bu zamana kadar toplamda yaklaşık 10 milyon rakamından fazla indirildiği gözüküyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bu rakam Opera Mini tarayıcısının popüler olduğunu gösteriyor. Bu tarayıcı için dün yeni bir update yani güncelleme geldi. Güncellemede bazı yenilikler bulunurken güncelleme 24 saat içerisinde toplam 1 milyon’dan fazla indirildi. Her güncellemede olduğu gibi bunda da yenilikler oldu. Öncelikle genel anlamda tarayıcıda güvenlik önlemleri, bazı iyileştirmeler getirilmiş. Diğer yandan gelen diğer bir önemli özellik ise Night Mode yani Gece Modu. Bu özellik ne işe yarıyor derseniz, Opera mini kullanıcıları gece kullanımlarında rahat bir şekilde internette gezinti yapabilmeleri için bir özellik diyebiliriz.

Diğer yandan gelen bazı yenilikler ise şöyle, sık kullanılanlara ekleme, yeni sekme açma, turbo modu gibi bazı özellikler tekrardan düzeltilerek kullanıcılar için daha kolay bir kullanım koşulu sağlıyorlar. Bakalım yeni gelen güncelleme ile bazı cihazlarda stabilize sorunları yaşanacakmı göreceğiz. Bakalım yeni gelen güncelleme ile Android kullanıcıları tarayıcılarında değişiklik yapacaklarmı göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir