Operatörlerden Ramazan Ayı İçin Bedava İnternet Paketleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilinen üzere GSM operatörleri bazı özel günlerde kullanıcılarına avantaj sağlayacak kampanyalar yapmaktalar. Her ramazan olduğu gibi bu ramazan ayındada bazı kampanyalar yapılmış durumda. Oruç tutan insanlar özellikle genç olan kısım uyuyup sahura kalkmak yerine sahur vaktine kadar vakit geçirmek isteyeceklerdir. Genellikle film veya oyun oynanır bu noktada günümüzde en çok mobil cihazlar kullanılmakta. Dolayısıyla internet bağlantısıda olmazsa olmazlardan oluyor. Bu nedenlerden dolayı operatörler her yıl sahur kampanyası düzenliyor ve bu yılda tekrarlıyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

Eğer Avea, Vodafone veya Turkcell kulanıcılarından biri iseniz sahur kampanyasından ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. İşte sunulan o avantajlı tarifeler ;

Vodafone ve Turkcell kullanıcıları sahur kampanyasında tüm ramazan sürecinde toplamda 2 GB internet paketi fakat Avea ise günlük olarak 500 MB ücretsiz internet paketini sunmuş durumda. Tabi bu paketler tüm ramazan boyunca sürüp kullanım aralığı ise 02:00 ve 06:00 saatleri arasında internet paketinizi kullanabilirsiniz. Bu saatler dışında kullanmanız mümkün olmayacak.

Turkcell 2GB (Aylık) SAHUR 2222
Vodafone 2GB (Aylık) KAZAN 4445
Avea 500MB (Günlük) SAHUR 5555
Bu durumda operatörlerin kullanıcılarına verdiği bir ramazan hediyesi diyebiliriz. Son olarak ramazan ayını tüm sevdikleriniz ile beraber mutlu geçirmenizi diler, hayırlı ramazanlar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir