Oppo Find 9 Özellikleri Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Başarılı telefon markalarından olan ve Çin’in yükselen firması Oppo’dan yeni amiral gemisi olan Find 9 modeli ile ilgili çeşitli bilgiler gözükmeye başladı. Gözüken bilgiler arasında yeni amiral gemisinin teknik özellikleri hakkında da bilgi sahibi olunuyor. Güçlü telefon üreticilerinden olan Oppo genel anlamda tıpkı diğer bir rakibi olan Xiaomi gibi fiyat olarak düşük fakat verilen performans olarak oldukça performanslı cihazlar üretmeye devam ediyor. Bugün ise çıkışı bir türlü gerçekleşmeyen ve çeşitli nedenlerden dolayı ertelenen model olan Find 9’un belli başlı özellikleri gözüktü.

facebook müşteri hizmetleri

İlk etapda 2015 Eylül ayında tanıtılması beklenirken tanıtım sürecinde yaşanan çeşitli nedenlerden dolayı ertelendi. Daha sonra gözüken raporlara göre Find 9 modeli Snapdragon 810 işlemci çipseti ile tanıtılacakken, işlemcide oluşan ısınma sorunlarından dolayı firma Qualcomm ile görüşerek diğer bir işlemci olan Snapdragon 820’de ısınma olmadığından o işlemciyi Find 9 modelinde kullanmaya karar vermiş durumda.

Find 9 modelinde olması beklenen ve söylenenlere göre özellikler şu şekilde ; cihazda 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD bir ekran ve 4 GB RAM olması bekleniyor. Ayrıca 21 megapiksel ana kamera ile gelecek olan bu modelde Snapdragon 820 işlemci ve Android Lollipop ile beraber parmak izi okuyucusuda eşlik edecek. Eğer Find 9 telefonu beklenen özellikler ile gelirse Xiaomi’nin 4K ekranlı telefon modeli ile rahat bir şekilde yarışacak gibi duruyor. Bakalım cihazda ertelenme sonrası ne gibi değişiklikler olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir