Oppo Neo 7 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oppo Neo 7 yeni telefonunu sonunda resmi olarak duyurdu. Oppo Neo serisi telefon bilgileri ve haberin detaylarına ulaşmak için yazımızı okumaya devam ediniz.

oppo neo7 özellikleri

Teknoloji haberleri günden güne piyasaya çıkan akıllı telefon modelleri ile doluyor. Bunlardan bir tanesi ise Oppo. Ayrıca diğer farklı markalar piyasada rağbet görmek için çalışmalarını sıklaştırıyor. Andorid tabanlı işletim sistemi ile kullanıcılarına ulaşacak olan Oppo Neo7, Android 5.1.1 Lollipop tabanını kullanan Color Os 2.1 ile hızını kanıtlamayı amaçlayacak.

Telefon ise özellikleri ile dikkat çekmese de fiyatı ile satışlarını arttırmayı planlıyor. Çözünürlüğü ve diğer özellikleri ile standartları aşamasa da ideal olan bir kullanım imkanı sunmayı amaçlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oppo Neo7 Özellikleri

Oppo neo serisi

Gelelim bu yeni telefonun özelliklerine. 540*960 çözünürlüğe sahip 5″ ekran. İşlemci yonga seti olarak ise Qualcomm Snapdrgon 410′u tercih ediyor. Ram kapasitesi olarak ise yine 1gb ram kullanılacak. Ayrıca ön kamerası 5mp olurken arka kamerayı ise 8mp olarak kullanmayı tercih ediyor. Bataryası ise 2420 enerji ihtiyacı ile dolduracak.

Ayrıca bu telefon Amerika’da satışa sunulacakken ülkemize gelip gelmemesi hakkında henüz açıklama yapılmadı. Ancak tahminler ülkemizde satışa sunulmasının piyasa çeşitliliğinden dolayı zor olacağı yönünde yürütülüyor. Teknoloji dünyası haberleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Diğer Akıllı Telefon Haberleri İçin Tıklayınız!

TÜm Teknoloji Haberleri İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir