Oppo R7 Plus Testlerde Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

20 Mayıs tarihinde tanıtılması beklenen Oppo R7, ayrıca yanında tanıtılacak Oppo R7 Plus’un özellikleri ortaya çıktı.  Özel bir televizyon reklamında detaylandırılan yeni Oppo akıllı telefonun özellikleri ise şöyle görünüyor: 1080 xx 1920 piksel çözünürlüklü 5 inç ekran, 441 ppi piksel yoğunluğu, 64-bit sekiz çekirdekli Snapdragon 615, 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı. Şeklinde özellikleri gözüküyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oppo R7 plus cihazda 5 dakika da %40 şarj doldurma özelliği ile dikkatleri çekiyor. Oppo R7 Plus ise daha geniş bir ekranla gelecek ve arka yüzünde bir parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Her iki model de VOOC hızlı şarj özelliği ile gelecek ve beş dakikalık şarj ile 2 saat boyunca kesintisiz kullanım sunacak. Diğer yandan Oppo R7 plus modelinde 20.7 megapiksel bir kamera ve 2320 mAh batarya olması bekleniyor.

Fiyat olarak net birşey olmasa da 483 ABD doları olarak bekleniyor. Tamamen metal olan gövdede ince çerçeveler ve öne yerleştirilen 2.5D boyutlu kenarları yuvarlatılmış cam dikkat çekiyor. Böylece çerçevesiz ekran izlenimi veriliyor. Oppo R7 Plus, R7 ile aynı görünüm ama ön kısımda kapasitif butonlar yerine ekrana adapte edilen dokunmatik butonlar kullanılıyor. Ayrıca arka kısımda kamera altında N3 modeli gibi parmak izi okuyucu var. Telefon kilidini açma dışında uygulamalara da destek vermesini ümit ediyoruz. Bakalım oppo’nun bu modeli piyasadaki köklü rakipler ile yarışabilecekmi. Fiyat konusunda da piyasaya uygun girerse oldukça satış yapabilir gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir