Oppo R7’nin Bazı Detayları Ortaya Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Firması Çin merkezli olan mobil piyasanın devlerinden sayılabilecek olan Oppo yeni akıllı telefonunu tanıtıma hazırlarken bazı detaylarıda ortaya çıkmaya devam ediyor. Çinli üretici yeni modelinde özellikle ince olmasını vurguluyor. Geçtiğimiz yıldaki olan modeli R5, en ince akıllı telefonlar kategorisine giren bir modeldi. Bu yıl çıkarttığı modellerde incelik konusundan uzaktı fakat Oppo R7 özellikleri ile tekrar ince olacak modeller gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oppo R7 özellikle metal gövde geleceği belli oldu. Oppo r7 tasarımsal olarak oval yani yuvarlak hatlara sahip olacak gibi duruyor. Sızdırılan özellikler arasında 5 inç Full HD Oled ekran ve Megapiksel arka kamera, 8 Megapiksel ön kamera, 3 GB RAM ve MediaTek yongasına sahip bir MT6795 model numaralı işlemci ile geliyor. Bu saydıklarımız cihazdaki en önemli özelliklerden bazıları. 20 Mayısta tanıtılacak olan Oppo R7, detaylı özellikleri ve fiyatı hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. Oppo R7 modelinin resmi lansmanına kısa bir süre kala, telefonla ilgili bazı detaylar netlik kazanmaya başladı. Üreticisi Oppo tarafından da resmi olarak açıklanan bilgiye göre R7 modeli metal kasa tasarımına ve 2.5D ekrana sahip olacak.

48 farklı fırçalama ve parlatma işleminden geçen yekpare kasanın çerçevesiz denecek kadar ince olacağı bu sayede ekran çerçeve oranının da oldukça yüksek olacağı belirtiliyor. Oppo’da R7 modelinin yekpare kasa,ultra ince kasa yapısı ile tasarım konusunda pazarın başarılı modellerinden biri olmasını istiyor. Bakalım teknik detaylarda da fiziksel görünüm kadar başarılı bir çıkış yakalayabilecekmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir