Optimus Prime Aracı Satılıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Transformers filminin sevilen tırı Optimus Prime ve arabası Bumblebee, gerçekçi halleriyle bir otomobil açık artımasında satışa sunuluyor. Transformers filmini seven ya da sevmeyen herkesin hem fikir olabileceği bir nokta var ki, o da sembol haline gelmiş olan Optimus Prime tırının güzelliği. Otomobil müzayedecisi Barret-Jackson, 300 bin kişinin önünde ve televizyonları başında olan 5.5 milyon insanın karşısında, açık artırma ile Optimus Prime ve Bumblebee’yi satacak.

facebook müşteri hizmetleri

2

Optimus Prime ve Bumblebee ilanları
Aynı filmdeki karakteri temsil eden Optimus Prime, büyük boyutlarda, parlatılmış egoz borularına sahip. 1992 Peterbilt 379 modeli tır, filmdeki gibi aluminyum kaplama tampon, aluminyum tekerler ve depolama kutularına sahip. Mazgal üzerinde ise Autobot logosu bulunuyor. Kısacası filmdeki haline fazlasıyla benzetilmiş. Ayrıca Prime, 14.6L motor hacmine ve L6 dizel silindirlere sahip.

Açık artırmanın bir diğer karakteri ise, 1967 model Chevrolet Camaro SS Resto-Mod, yani Bumblebee. Transformers 4: Kayıp Çağ filminde rol almış olan bu araba, Michael Bay’in hem kalbinde hem de koleksiyon arabaları arasında büyük bir yere sahip. Bumblebee aynı zamanda V8 motor ile güçlendirilmiş. Satılan bu arabaların film setlerindeki bir eşya olmadığını, gerçek fonksiyonel birer araç olduklarını hatırlatmakta da fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir