Orcs Must Die Unchained kapalı betanın ikinci turuna geçiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güncelleme oyun mekaniği, savaş ve görüntü konusunda kapsamlı yenilikler sunuyor. Yeni harita Ork krallığının kapılarını açıyor.

Gameforge ve Geliştirici Robot Entertainment aksiyon dolu bu PvP oyunun kapalı betasının ikinci aşamasıyla bir yandan yeni özellikler sunarken bir yandan da beta testerlerden aldıkları geri dönümleri hayata geçirdi. Oyuncuları dövüş sistemi ile oyun mekanizmasında değişiklikler, güzelleştirilen grafikler ve ekstra bir harita bekliyor.

Klasik rol dağılımı ve geliştirilebilen karakterler

Orcs Must Die! Unchained oyununun en yeni sürümü çok sayıda değişikliğe sahip: Eklenen Trait Builder sayesinde oynanabilen kahramanlar puan dağıtımı sayesinde güçlendirilebilecek ve arzu edilen oyun tarzına uygun hale getirilecek. Ayrıca kahramanların “saldırı” ve “savunma” konusundaki rolleri belirlenecek ve ekip içerisindeki görevleri açıkça ortaya çıkacak. Buna rağmen klasik bir savunmacı cephede olay yaratabilecek veya saldırı konusunda uzman kahramanlar savunmada yardımcı olabilecek. Ayrıca an itibariyle kahramanlar dövüşte deneyim toplayacak ve bu sayede dövüş sırasında maksimum seviye olan 8’e kadar yükselip çok sayıda ekstra güçlendirme, buff ve yetenekler seçebilecek.

Oyunun temel hızı biraz yavaşlatıldı, böylece dövüşler taktiksel açıdan daha zengin hale getirildi. Grafik yenilemesinden nasibini alan tek harita Cliffside Clash değil: Düzenlenen kahraman yetenekleri artık kısa animasyonlara sahip. Böylece karşı taraf düşman saldırılarına daha iyi tepki verebilecek, misilleme yapabilecek veya kaçabilecek. Bu da düellolara ekstra bir derinlik sağlayacak.

À la carte doğrama planı

Orc Must Die Unchained
Orc Must Die Unchained

Oyuncular eskisi gibi Builder destesinde çeşitli Minion kartları seçip bunları rakip Rift’e gönderecek. Ancak şu andan itibaren sürülerin hangi savaş kampından akın edeceğine ekiplerin kendisi karar verecek. Oyunun ilerleyen kısımlarında kampta bir boşluk daha açılacak. Bu boşluk troller, ogerler ve diğer yaratıklar gibi çok güçlü canavarlar için.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni harita “Unchained Kalesi”: Yeşilderililer kendi evinde

Mevcut Cliffside Clash haritası ve dağların yanında artık “Unchained Kalesi” yer alacak. Burası oyuncuları Ork’ların memleketine götürecek. Dairesel harita gizli yolları ve geçitleriyle oyuncuların taktiksel marifetlerini ortaya koyabilmesini sağlayacak.

Orcs Must Die! Unchained hakkında

orc-must-die-unchained-3

Orcs Must Die! Unchained, Robot Entertainment şirketinin hem hayranları, hem de eleştirmenler arasında son derece sevilen markasının üçüncü bölümü. Kule savunması mekanizmaları ve sürükleyici üçüncü kişi nişancı karışımı olan oyun, stratejik açıdan iddialı ve beşer kişilik ekiplerle aksiyon dolu, çok oyunculu çarpışmalar vaadediyor. Çeşitlilik açısından zengin bir tasarımı olan haritalarda rakip fraksiyonun ve bilgisayar tarafından yönetilen işbirlikçilerinden oluşan ordularının senin riftine ulaşmasını ve imha etmesini engellemen gerekiyor. Oyuncular kendine özgü yetenekleri ve sihirleri olan çok sayıda oynanabilir kahramanın yanında, zaman içinde yükseltilebilen çok sayıda değişik tuzaktan yararlanabiliyor. Orcs Must Die! Unchained 2015’te ücretsiz olarak bilgisayara indirilebilen bir oyun olarak yayınlanacak. Ayrıntılı bilgi için: http://de.omd.gameforge.com/.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 450 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusu ve etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan şirketler grubu, online oyunları 75’ten fazla ülkede kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, HEX: Shards of Fate, Orcs Must Die! Unchained, Sigils: Schlacht um Raios, Runes of Magic, Elsword ve Wizard101 gibi istemci tabanlıların yanısıra çok tutulan OGame ve Ikariam gibi tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket bünyesinde yaklaşık 450 çalışan barındırır. Ayrıntılı bilgi için http://corporate.gameforge.com/

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir