Orta Dünya’ya Chrome’dan İyice Bir Göz Atalım

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

The Hobbit‘in ikinci filmine ithafen Google bir Orta Dünya sitesi hazırlamıştı. Bu siteden bütün Orta Dünya’yı gezebiliyorduk, bazı bölgelere de girebiliyorduk. Google, bu Orta Dünya sitesini güncelledi. Artık Orta Dünya’da yaşanmış tüm savaşları site üzerinden arkadaşlarımızla tecrübe edebileceğiz.

Siteyi az önce biraz tecrübe ettim. Önceki haline de bakmıştım ilk çıktığı zamanlar. Güzeldi, ama eksikti. Şu anki halini çok beğendim. Özellikle savaş sistemi çok hoş olmuş. Oldukça basit bir tasarımı var fakat benim gibi Orta Dünya hastaları için güzel oluyor bu ufak şeyler.

facebook müşteri hizmetleri

middleearth1

Siteye giriyorum, istediğim yerleri geziyorum, Miğfer Dibi’nde Uruk-hai kesiyorum, Minas Tirith’te çirkin orcları öldürüyorum ve mutlu oluyorum. Evet, siteye dönecek olursak, 27 adet mekan var gezebileceğimiz. Hobbitton‘dan Erebor‘a, Rivendell‘dan Mordor‘a kadar tüm anahtar bölgeler sitede mevcut. Ayrıca, site telefonlarda ve tabletlerde de çalışıyor ve farklı dil seçenekleri mevcut, Türkçe dahil. Denemenizi şiddetle öneriyorum.

Orta Dünya’lılar! Kardeşlerim! Siz de bizim savaşımıza katılın! İşte giriş kapısı burada.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir