Os X El Capitan Piyasada!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Os X El Capitan

Apple haberleri ardı ardına geliyor. En çok beklenen Apple işletim sistemlerinden Os X işletim sistemleri son serisini sonunda çıkartıyor. Os X serisinin sonuncu olacak bu işletim sisteminin ismi ise Os X El Capitan olarak belirlendi.

Ne Zaman Çıkacak?

Os X El Capitan ne zaman çıkacak

Apple bilindiği gibi kendine has tarzıyla marka olmayı başarmış, ürettiği cihazlarda kullandığı donanım ile ve yazılımlar ile kullanıcılarının kalbinde adeta taht kurmayı başarmıştı. Apple hem mobil sektöründe hem de Pc sektöründe ki çalışmaları artık daha da hızlı ilerlemeye başladı. İşletim sisteminin yayınlanma tarihi ise 20.09.2019 yani yarın. Bir çok kullanıcının merakla beklediği işletim sistemi ile ilgili diğer haberler ise yazımızın devamında.

facebook müşteri hizmetleri

Os X El Capitan Nasıl Yüklenir?

Güncelleme tabiri ile artık eski düzen işletim sistemi kurma derdinden neredeyse tamamen kurtulduk. Yani bu sürümü de Apple kullanıcıları hiçbir ücret ödemeden sadece güncelleme yaparak kurabilecekler ve yeniliklere kavuşabilecekler. Yine de sıfırdan kurulum yapmanın sistemin çalışması açısından daha sağlıklı olacağı bilgisini anti parantez söylemekte fayda var. Bence güncellemeyi hemen yapın ve sistemin çalışmasını bir test edin sanırım hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Windows’da olduğu gibi güncelleştirmeden sonra her hangi bir sıkıntı yaşayacağınızı da düşünmüyorum. Sistem güncelleştirmesi söylendiği gibi yarın hazır olursa, yarın dan itibaren Os X serisinin 11.’si de piyasaya sürülmüş olacak.

Os X El Capitan’da ki Yenilikler

Os X El Capitan ne zaman çıkacak

Os X El Capitan işletim sisteminde ki yeniliklerinin tamamını saymak neredeyse imkansız. Bunlardan bazıları ise mail silme, fotoğraf yükleme ve tarayıcılardan gelen sesi haber veren eklentiler, önceki sürümüne göre iki kat daha fazla hız gibi dikkat çeken özellikler var. Ayrıca beta sürümlerinin güncelleme oranının yüksekliği asıl sürümünün rekor kıracağı beklentisini doğurdu. Bakalım yeni Apple işletim sistemi kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir