Outlook Facebook Özellikleri İle Yenileniyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft e-posta servisi şu zamanda ummalı çalışmalar ile yeni hizmetlerine hazırlanıyor. Sosyal özellikleri e-posta da kullanmayı amaçlayan Outlook artık daha sosyal olacak.

Son zamanlarda artış gösteren sosyal özellikler neredeyse tüm sitelere ve tüm program ve uygulamalara girmiş durumda. Bunlara yeni bir örnek ise Outlook olacak. Söz konusu çalışmanın ise kısa süre sonra tamamlanacağı ve kullanıcılarının hizmetine sunulacağı açıklandı.

Outlook Sosyal Hesap Özellikleri

Outlook yenilikleri

facebook müşteri hizmetleri

Sizde Outlook kullanıcısı iseniz artık ek sosyal özellikler ile daha da keyifli postalarınızı takip edebileceksiniz. Microsoftun e-posta sağlayıcısı olan Outlook haberlerine göre bu özellikler tıpkı facebook da olan özellikler gibi olacak. Yani gelen e-postalarınızı beğen ve mention gibi seçenekler olacak. Ayrıca bir takım özelliklerin daha ekleneceği açıklanırken bunlar ile ilgili kesin bilgilerin henüz tam olarak verilmediğini şimdilik bu haberlerle yetinmemiz gerektiğini söylemek gerekiyor.

Son Zamanlarda Dikkat Çeken Outlook Yenilikleri

Outlook özellikleri

Bu yeniliklerin son zamanlar da oldukça arttığı hatta bunları tek haberde sıralamanın zor olduğunu düşünerek bir kaç noktaya değinmeden de yapamadık. Bunlardan bir tanesi ise eskiden olduğu gibi karışık e-postaların artık olmadığı ve geliştirilen menülerle bu karışıklığın en aza indirgendiği. Ayrıca eskiden olmayan birçok hizmet de Outlook e-posta larında geliştirildi. Bunlardan bir tanesi ise sesli posta gönderme. Ayrıca dikkat çeken özellikler arasında gelen kutularında ve ya giden kutularında birden fazla şey yapabilmek gibi  taslak bölümü gibi birçok şey saymamız mümkün. En son gelecek özellik ise beğenme bölümü olacak. Artık sizlerde e-postaları anında beğenerek sosyal hesaplarınız da kolayca paylaşabilirsiniz.

OUTLOOK VE E-POSTA İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir