Overwatch Cosplayleri Hiç Vakit Kaybetmedi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard‘ın yeni oyunu Overwatch duyurulduktan sadece bir kaç saat sonra cosplayleri ortaya çıkmaya başladı. Widowmaker, Mercy, Tracer ve Reaper şimdiden hazır.

BlizzCon etkinliğinin ilk gününde duyurulan Overwatch için ilk cosplayler yine BlizzCon içerisinde düzenlenen kostüm yarışmasında ortaya çıktı. Ayrıca oyunun duyurulmasının hemen ardından çalışmaya başlayan cosplayerlar, BlizzCon’un ikinci gününden itibaren yeni kostümler ile etkinlikte gözüktüler.

 

Anna Fischer tarafından çekilen Widowmaker fotoğrafı
Anna Fischer tarafından çekilen Widowmaker fotoğrafı

Overwatch‘da kontrol edebileceğimiz karakterlerden birisi olan ölümcül suikastçi Widowmaker, oyun için yapılan cosplaylerden ilki olarak karşımıza çıkıyor. Rachel Day tarafından yapılan bu kostümün, daha yeni duyurulan bir oyun için, fazlaca başarılı bir yapım olduğunu düşünüyorsanız haklısınız. Blizzard bünyesinde teknik sanatçı olarak görev alan Rachel Day, aynı zamanda bir cosplayer olduğu için, kostüm hazırlığına biraz daha erken başlama şansına sahip.

facebook müşteri hizmetleri

Mercy-1

İkinci cosplay ise Overwatch‘in koruyucu meleği Mercy karakteri olarak giyinen Val tarafından yapıldı. Kostüm yarışmasına yetişmesi için bir kaç saat içinde yapılması fazlaca zor gözüken bu kostümün de erken bir uyarı ile yapıldığını tahmin ediyoruz.

B14IaRdCUAAm_t4

Tabi ki Blizzard fanatikleri de boş durmuyorlar. Etkinliği ilk günü duyurulan oyunun cosplayleri ikinci günden itibaren görünmeye başladı. BlizzCon‘un ikinci gününde görülen Tracer kostümü, oyunun duyurulmasının hemen ardından yapılıp ertesi güne yetiştirilmiş. Kricketcostumes tarafından 24 saatte yapılan bu kostüm de oldukça başarılı gözüküyor.

Reaper-and-Tracer

BlizzCon‘da gözüken bir diğer Overwatch karakteri ise, ileride bolca göreceğimizi tahmin ettiğimiz, Reaper oldu. Bu kostümü yapanın kim olduğunu ise henüz bulamasak bile, oldukça hızlı bir biçimde yapılıp, başarılı bir şekilde sergilendiği kesin.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir