Oyun Eğlence ve Çocuk

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çocuğunuzun internet üzerinden eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabileceğiniz internet oyun sitemiz barbie bebekler üzerinedir. Kız çocuklarınıza barbie oyunları oynatarak el becerilerini geliştirebilmelerine olanak sağlayabilirsiniz. Çocukların pek çoğu annelerinin kıyafetlerine meraklıdır. Onlar gibi giyinmek, makyaj yapmak isterler. Bunu kendi üzerlerinde değil de oynadıkları barbie bebeklerde uygulamalarını sağlayarak heveslerini almalarını sağlayacak barbi oyunları arasında barbi bebekleri giydirmek, barbilere makyaj yapmak, bakım yapmak gibi kategoriler bulunuyor. Barbie oyunlarını oynayarak eğlenecek olan çocuklarınız internet sitemize giriş yaparak oyunları ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirler. Barbieleri prensesler gibi giydirerek kendi zevklerini ortaya koyacakları barbi oyunları olduğu gibi el becerilerini geliştirecek oyunlar da yer almaktadır. Barbi bebeklerin vücut ölçülerini alacak onlara göre en güzel kumaşı seçecek ve dikiş dikerek ortaya harika bir tasarım çıkaracaklar. Tarak, makas kullanarak barbilere saç tasarımları da yapabilmektedirler. Saç modelleri yaparak barbi bebeklere yeni bir imaj yaratacaklar.

En güzel oyunları bir arada bulabileceğiniz barbi oyunları sitemizde bebeklere gelinlik giydirebilir, barbileri partiye hazırlayacak kostümlerle süsleyebilirsiniz. Barbi oyunları kategorisinin fazla olması sayesinde sıkıldığınızda bir sonraki oyuna geçme şansınız da vardır. Çocuğunuza açtığınız oyunların yaratıcılığını geliştirmesini istiyorsanız barbi oyunları tam istediğiniz gibi oluşturulmuş. Ev tasarlayabilecekleri oyunlar olduğu gibi kirlenmiş olan barbinin temizliğini de oyun içerisinde yapacaklar. Böylece temizlikle ilgili bilgiler edinerek, kendi temizliklerine de önem vereceklerdir. Barbie oyunlarında saç örebilir, okul saç modellerini yapabilirler. Okula gidecek olan çocuklarınızın bu konularda bilgi sahibi olmasını sağlayacak olan barbie oyunları sitesi çocuğunuzun internette zaman geçirirken endişe duymayacağınız bir sitedir.

facebook müşteri hizmetleri

Spora meraklı olan kızlarınız barbilerle spor etkinliğine katılabilir, kayak, buz pateni gibi aktiviteler yaptırarak eğlenceli zaman geçirebilir. Günlük yaşamda kız çocuklarının en çok oynadıkları oyuncaklar arasında olan barbielerdir. Güzel vücutları, uzun saçları, makyajlı yüzleriyle kız çocuklarının her zaman ilgisini çeken oyuncak barbieleri bu sefer sanal ortamda kendileri makyaj yapacak, güzel elbiseler dikecek, barbi oyunlarında onları partilere hazırlayacak, cilt bakımı yapacaklar. Makyajsız barbilere makyaj oyunu ile makyaj yapacak, evlerini tasarlayacaklar. Evlenecek olan barbieye gelinlik seçecek ve barbie oyunlarında bebeğin üzerini giydirecekler. Banyo yaptırarak başladıkları oyunlar sayesinde, temizliğin ne kadar önemli olduğunu anlamalarını sağlayacakları oyunları oynarken kendi yaşamlarına dair de yapmaları gerekenler konusunda bilgi sahibi olacaklar. http://www.barbieoyunlari.gen.tr oyun sitemiz de daha fazlasını bulabileceksiniz.

Üniversiteye gidecek olan barbiyi giydirerek süsleyebilir sınıfın en güzel kızlarından biri yapabilirsiniz. Doğallık kadar bakımın da önemli olduğu günümüzde çocuklarınız kendilerinin merak ettikleri şeyleri barbielere uygulayarak heveslerini alabilirler. Barbie oyunlarında yapboz oyunları da bulunmaktadır. Barbie bebeklerin parçaları dağılmış şekilde oyun içerisinde verilmektedir. Bu parçaları görsel hafıza sayesinde birleştirmeniz istenmektedir. Böylece çocuğunuz hem eğlenip hem de görsel yeteneğini geliştirmiş olacaktır.

Çocuğunuz çok yaramazsa onlara gündelik işlerinizi yaparken vakit ayıramıyorsanız barbie oyunlarını internet sitemizden açarak zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Böylece çocuklarınız barbi oyunlarını oynarken sizler de günlük işlerinizi kısa sürede bitirip çocuğunuza zaman ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Evinize gelen kız çocuklu misafirlerinizin çocukları sıkıldığında onlara evi dağıtmadan oynayabilecekleri barbi oyunlarını açarak internet başında uslu bir şekilde zaman geçirmeleri için olanak yaratabilirsiniz. Yanında olmadığınızda çocuğunuzun dışarıda güvende olmadığını düşünüyorsanız ev içerisinde çocuğunuzu oyalamanın en kolay yolu olan barbie oyunları sayesinde ev içerisinde hem eğlenip hem de öğrenecekleri oyun oynama olanağı verebilirsiniz. Her kız çocuğunun barbielere olan zaafına dayanarak oluşturulan barbi oyunları internet sitemizde çok fazla çeşitliliğiyle dikkat çekmektedir. Oyun bitti diye ağlamadan bir sonraki oyunu çocuğunuza açabilir, sessiz ve sakin bir şekilde barbi oyunları oynarken sizler de işlerinizi halledebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir