Oyun Konusunda Bilmeniz Gereken Her Şey

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun sektörünün son dönemde hızla gelişmeye devam etmesi ile birlikte birçok oyun tutkunu da takip ettikleri konsol veya oyun türleri ile ilgili son bilgilere anında ulaşmak istiyor. Oyun sektöründeki bu artış ile birlikte oyun haberleri konusunda açılan sitelerin sayısı da günden güne artmaya, çeşitli konularda paylaşımlar yapmaya hızla devam ediyor.

Artan sitelerin birbirlerine oldukça benzemeye başlaması ile birlikte takip edilebilecek oyun sitesi sayısı da günden güne azalmaya devam ediyor. Birçok oyun sever belirli bir oyun türü veya konsolun güncel son haberlerine ulaşmak istese de ilgi gören haberlerin odak olduğu birçok sitede bu konular hakkında bilgiler bulmak oldukça zor bir hale geldi.

Tam da bu noktada farklı oyun türleri ve konsol çeşitleri için oldukça güzel hizmet sunan Bozuktuş’tan bahsetmek istiyoruz. Bilgisayar oyunlar ile başlayan ve Nintendo’ya kadar uzanan konsol çeşitlerinin tümü hakkında güncel haberleri ve gelişmeleri takip edebileceğiniz Bozuktuş içerisinde birçok oyun türü hakkında da bilgi edinmek, son güncellemeleri anında öğrenmek mümkün.

facebook müşteri hizmetleri

Yalnızca oyun haberleri ile sınırlı kalmayan Bozuktuş ekibi, oyun severlerin oyun deneyimleri sırasında karşılarına çıkabilecek sık rastlanan durumları güzel bir dille çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Steam oyun iade gibi birçok oyun severin kullanmaya devam ettiği platform için çözümler üreten sitede farklı platformlarla ilgili merak edilen nadir problemlerin çözümlerini de bulmak mümkün.

Birçok oyun sitesinde son dönemde gelişen ve ön plana çıkmaya devam eden mobil oyunlar hakkında herhangi bir bilgiye dahi rastlanmazken Bozuktuş ekibinin sizler için değerlendirdiği güncel ve ilginizi çekebilecek mobil oyunları sitede bulabilirsiniz.

Ücretsiz online oyunlar ile ilgili bilgilere de yer verilen sitenin tasarımı da oyun tutkunlarının istekleri göz önünde bulundurularak farklı platformlar arasında hızlı geçişler yapıp güncel haberlere anında ulaşılabilecek hale getirilmiş. Merak ettiğiniz konsol ile ilgili haberlere sitenin üst kısmında bulunan ilgili konsol kategorisine tıklayarak hızlıca ulaşabilir, takip ettiğiniz konsol ile ilgili son çıkan oyunlardan gelen güncellemelere kadar birçok detaylı bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Bizim Bozuktuş ile ilgili anlatacaklarımız bu kadar olsa da bir oyun sever olarak siteyi bir de kendinizin incelemesi oldukça yararlı olacaktır:

http://www.bozuktus.com/

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “Oyun Konusunda Bilmeniz Gereken Her Şey

 • 19 Haziran 2015 at 23:15
  Permalink

  güzele benziyor bakalım bi 😀

  Reply
 • 19 Haziran 2015 at 22:15
  Permalink

  güzele benziyor bakalım bi 😀

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir