Oyun Oynarken Çıldırtan 8 Görev ve Durum

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

1) Warlock Green Fire Görev Zinciri

Öncelikle herkese merhabalar. Sizlere bu listemizde oyun başında adeta çıldırıp deli olduğunuz, saç baş yolduran oyun görevlerini sunuyoruz. Bu listede gezinirken kiminiz “Aa gerçekten, ne baş belası bir görevdi be!” diyecek, kiminiz de “Bu mu saç baş yoldurdu? Hıh, bu görevi tek parmakla geçtim ben” diyecek. Ancak şu bir gerçek ki, hepimizin mutlaka en çok zorlandığı ortak bir oyun görevi vardır değerli Tech Kafa’lar.

Gelelim listemizin çıldırtan ilk oyun görevine: Warlock Green Fire Görev Zinciri. Aslında bu görev Draenor çıkmadan önce çok zordu. 90 level görevi olan Green Fire serisi, 90 level iken sinir bozucu olabiliyordu. Aynı anda çok fazla skill kombinasyonu gerektiriyordu ve düşman çok güçlüydü. Ancak Draenor geldi, mertlik bozuldu. 100 level halinizle görevi gayet kolay hale geldi. Green Fire görevi listemize ilk sıradan katılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

warlock green fire

2) Vice City’deki Helikopter Görevi

Listeyi hazırlama sebebimiz olan görevdir. Nice GTA sever bu görev yüzünden yüzlerce saatini harcadı bilgisayar başında, belki de çocukluğunu, gençliğini eksik yaşadı. Hatta benim Vice City’i pek sevmememin sebebi oldu bu görev. O lanet küçük helikopteri çizen, modelleyen adam umarım pişman olmuştur.

vice city helikopter Listenin Devamı >>>

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir