Oyun Tutkunlarının Yeni Mekanı CD Oyun

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun Tutkunlarının Yeni Mekanı CD Oyun

Oyun sektörünün geçtiğimiz son 5 yıl içerisinde hızla yükseldiği ve yükselmeye devam ettiği günümüzde birçok oyun takipçisi de güncel oyun haberlerini, etkinlikleri ve oynanış videolarını yakından takip eder hale geldi. Bununla birlikte birçok internet sitesi ve youtube kanalı da yayın hayatlarına farklı oyun dallarında veya platform bazlı olarak devam etmeye başladı.

Birçok site farklı konuların yanında ek olarak oyun konusunu ele alıyor olsa da CD Oyun , bunların aksine tamamen oyun odaklı bir site olarak yayın hayatına başladı. PC, Playstation, Xbox, Wii  ve 3DS oyunları ile ilgili güncel haberlerin yanında son dönemde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelip oyun alanında da oldukça iyi bir kitleye sahip Mobil platform ile ilgili gelişmeleri de içerisinde bulmak mümkün.

facebook müşteri hizmetleri

Tamamen haber odaklı giden birçok platformun aksine CD Oyun içerisinde samimi bir dil ile tam da aradığınız konuları rahatlıkla bulmak mümkün. Ayrıca Youtube kanalı üzerinden Oyun Kahvesi adıyla başlattıkları video serisi ile güncel oyun haberlerini yalnızca okumak yerine editörlerin yorumlarıyla izleyebilmeniz de mümkün.

Sizin de birçok oyun sever gibi güncel haberleri ve gelişmeleri, aynı zamanda da Gameplay videoları takip etmeyi sevdiğinizi tahmin ediyoruz. Birçok platformun aksine oyun konusunda konuşabileceğiniz, farklı platformlar içerisindeki güncellemeleri anında takip edebileceğiniz ve editör yorumları ile farklı bir açıdan da okuyabileceğiniz bir yer arayışındaysanız CD Oyun tam size göre!

Güncel oyun haberlerinin aksine CD Oyun bünyesinde oyunlar içerisinde karşılaşabileceğiniz birçok sorunun da tam çözümünü bulmanız ve gerekli desteği almanızın da mümkün olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Herkese iyi oyunlar.

Oyun Tutkunlarının Yeni Mekanı CD Oyun

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir