Oyunculara Özel Kılıf : Flitchio

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İngiltere’de yaşayan bir geliştirici, akıllı telefonunuzu hem darbelere karşı koruyacak hemde akıllı telefonunuza oyunlarda ek özellikler getirebilecek bir kılıf tasarladı.

Kickstarter’dan paylaşılan bu geliştirilmeye çok müsait olan düşünce, normal bir kılıf olarak telefonunuza takılıyor ve arkasında iki joystick tuşu yardımıyla akıllı telefonunuza  bazı ek özellikler getiriyor.

Akıllı telefonları kılıf ile kullanmak çoğu telefon kullanıcısının tercihi ancak ek özellikler getirilirse oyuncularında tercihi olabilir. Siz bir kılıf takarak hem telefonunuzu korumak hemde telefonunuza yeni eklenmiş özellikler kazandırmak istemez misiniz?

facebook müşteri hizmetleri

Bu sorudan yola çıkan genç bir girişimci, Flitchio adını verdiği ürünü geliştirdi ve Kickstarter’da geliştirilmek üzere yerini aldı. 50.000 Pound kaldırmak üzere yola çıkan projede hazırlanan ürün ilk etapta bir telefon kılıfını andırıyor. Fakat arkasını çevirdiğinizde birbirine paralel iki joystick butonu görülüyor. Bu düğmeler mobil oyun deneyiminizi arttırmanıza katkı sağlıyor

Kılıfın yapabildikleri sadece bunlar değil. Wi-fi üstünden etkin drone gibi ileri seviye oyuncakları ve müziklerinizi de bu kılıf üzerinden rahatlıkla yönetebiliyorsunuz. Öz çekimlerinizi kılıfın arkasındaki tuş ile çekebiliyorsunuz. Kılıfın içinde bir pil olmadığı için biraz göze değişik gelen bir görünüme sahip.

NFC üzerinden çalışıyor ve güç için telefonunuzun pilini kullanıyor. Ayrıca arka taraftaki iki joystick tuşuna özdeş zamanda basınca duyarlı bir tuş işlevine bile sahip.

Girişimcileri Bluetooth ve Wi-fi’a ihityaç duymadığını özellikle belirtiyor. Sadece NFC desteği ile işleye bilen bu spesiyal telefon kılıfı şimdilik sadece Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge modelleriyle birebir uyumlu. 40 Pound’luk bir ücret ödemesinde bulunursanız bu oyunculara özel kılıfı satın alabilirsiniz.

Ürün, Kickstarter’da hedeflediği rakama ulaşırsa, 2016’da satışa çıkarılacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir