Parmak İzi Okuyuculu HTC One M9E Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Amiral gemisi konusunda birçok modeli bulunan ve geçtiğimiz saatlerde mali değer durumunun haberini yaptığımız HTC’den yeni model ortaya çıktı. Parmak izi okuyuculu HTC One M9E hakkında bazı bilgiler paylaştık. Akıllı telefon piyasasında adı oldukça fazla duyulan HTC, son dönemlerde tanıtılan model sayısını arttırdı. Birçok üst seviye cihaz tanıtan htc tanıtmaya devam ediyor.

Tanıttıgı modellerinde birçok orta seviye alternatifleri oluyor diyebiliriz. Son bilinenler arasında MWC 2015 kapsamında üst segment HTC One M9 modelindeki amiral gemisini görmüştük. O modelden sonra alternatif modeller ile devam eden HTC, parmak izi okuyuculu ve duo kameralı One M9 Plus ve parmak izi okuyuculu One E9 Plus modelleri ile çıkmaya başladı. Bugün Tenaa’da HTC’nin yeni üst modeli gün yüzüne çıktı.

facebook müşteri hizmetleri

Upleaks‘ın açıklamasına göre HTC One M9E olarak isimlendirilen yeni model amiral gemisi seviyesinin dördüncü alternatif akıllı telefon olacak. Bilinen ve büyük ihtimalle olacak olan özellikler arasında plastik kasa ve parmak izi okuyucusu bulunacak. Beklenen özellikler arasında 4 GB RAM beklentiler arasında ayrıca Snapdragon serisindeni bir işlemci ve kamera konusunda da önceki modellerde olduğu gibi iddialı bir cihaz olacak gibi duruyor.

Ayrıca parmak izi okuyucusunun ne kadar stabilize çalışacağı konusu ise henüz bilinmezliğini koruyor. Diğer yandan 16 GB dahili depolama ve arttırılabilirliği ise 128‘e kadar çıkması bekleniyor fakat bunlar tahmini özellikler telefonun resmi tanıtılma tarihine kadar net bir özelliği olduğunu söyleyemeyiz. HTC One M9E hakkında söyleyebileceklerimiz bu kadar. HTC One M9E üst düzey bir akıllı telefon olursa ve fiyat konusunda HTC abartıya kaçmazsa alıcısı çok olur gibi duruyor. Bakalım piyasada birçok güçlü rakibi bulunurken HTC One M9E modeli ile ne durumda satış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir