Parmak İzi Okuyuculu Sony Xperia Z4 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’in yeni amiral gemisi olarak piyasaya çıkarılma süresini bekleyen Sony Xperia Z4 hakkında yeni bilgiler ve detaylar gelmeye devam ediyor. En son edindiğimiz bilgilere göre sony xperia z4 özellikleri bakımından oldukça yüksek olacak ve parmak izi okuyucusu olabilir.

LG, HTC, Samsung gibi markaların bulunduğu devler liginde kendine Xperia Z4 ile yer arayan sony beklentileri karşılayabilecek mi ?

facebook müşteri hizmetleri

Sony xperia z4 özellikleri hakkında pekde çok sızıntı olmamasına rağmen parmak izi okuyucu özelliğini sızdırdı. Üst düzey amiral gemilerinden olan Parmak izi okuyucusu xperia z4’de de görebileceğiz. Sony Xperia z4 özellikleri telefon çıktığı zaman piyasadaki en iyi donanımsal özelliklere sahip cihaz olacak gibi duruyor. Rakiplerinin sony zperia z4 özellikleri ile yarışabilecek amiral gemilerini hazırlamaları gerekiyor gibi duruyor.

Tasarım

Xperia Z4’de tamamen metal kasa ile gelecek ve parmak izi okuyucusu özelliği cihazda güç tuşuna entegre edilerek kullanıcılara sunulacak.
Aynı anda güç düğmesi ve parmak izi okuyucusunun birlikte uyumlu çalışabilmesi henüz bilinmiyor ve oldukça garipseniyor diyebiliriz.
Bildiğiniz üzere güç düğmesi metal bir maddenden oluşuyor. Herkezin merak ettiği soru metal bölümde parmak izi nasıl okunacak tabi şimdilik hiç birşey söyleyemeyiz.
Sony xperia z4 özellikleri hakkında çıkış tarihine kadar bir çok sızıntı ve bilgiler gelmeye devam edecek fakat Sony 20 nisan tarihini tanıtım tarihi olarak göstermişti o zamana kadar sony xperia z4 özellikleri hakkında yeni bilgiler geldikçe sitemizde paylaşacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir