PassMark BurnInTest Pro Hakkında

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PassMark BurnInTest Pro Nedir?

Bu program bilgisyarınızın genel testini yaparak performansını denetleyen yazılımdır. Bilgisayarınızın bir çok donanımında ve bu donanımda oluşan arzalar ayrıca hata sorunlarıyla ilgili rapor tutarak sizi bilgilendirir. Programın 30 günlük demosu olmasına rağmen aslında lisnslı yada crack lı olarak daha verimli çalışır. Bilgisayarınızın herhangi bir donanımında hatayla karşılaşıldığı andan itibaren kırmızı rek yazı oluşturarak puanlaması vey eksik çalışmasına neden olan diğer donanımlardan haberdar etmekte üstüne yoktur. Programın lisanslı sürümleri veya kaılımsız olarak internette vardır ve bizim tavsiyemiz ise cracklı yani bir nevi lisanslı olan PassMark BurnInTest Pro yazılımını indirip kullanın. Aslında bu yazılımın temel çalışma prensibine dayalı olarak, bilgisayar arza tespit yazılımı olarakta adlandırabiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri

Bu programın temel özelliği basit kullanımlı ve bilgisayarınızı tepeden tırnağa tarayarak yüzde 95 oranında gerçeklilik taşıyan raporlar oluşturmasıdır ve taranan yerler ve bölgeler ise aşama aşama olarak şunlarla gerçekleşir.

CPU, Optikal drivers,(İçerisinde herhangi bir cd veya dvd bulunması şartıyla) Printer (Yazıcı bağlı olması şartıyla) RAM,Com Ports, Tape, Video, Plug-in, GPGPU, 2D Graphics, 3D Graphics, Disk (Harddisk), Sound, Network, Parallel Port, USB, PCIe, Webcam, Battery, Microphone. Tarama süresi 15 Dk veya 30 Dk arasındadır ve bu bilgisayarınızın hızına binayen değişebilir.

Sistem gereksinimleri hakkında ise Windows serilerinin hepsi 2 GB ram ve 1 GB boş alan olması yeterlidir. Bilgisayarınızı en azından ayda bir bu yazılımla teste tabii tutmanızı öneririz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir