PC için En İyi 4K Oyun Listesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yüksek özelliklerdeki donanıma sahip bilgisayarlar için 4K çözünürlükte en iyi oyun keyfini yaşamanızı sağlayacak bir kaç Ultra HD oyun önerisinde bulunduk.

Uyarmadı demeyin, eğer donanım bakımından iyi bir bilgisayarınız yoksa tavsiye ettiğimiz 4K oyun önerilerini bilgisayarınızda açmaya çalışmanız, bilgisayarınızın cayır cayır ısınmasına sebep olabilir. Eğer çok iyi bir monitörünüz ve iyi bir ( veya bir kaç ) ekran kartına sahip bir donanımınız varsa buyrun göz atın;

1) Call of Duty: Advanced Warfare

call_of_duty_advanced_warfare

3 yılı aşkın bir zamandır geliştirilmekte olan, bütün oyuncuların bildiği Call of Duty serisinin bu oyunu geliştirilmiş görsel efektleri, karakter modelleri ve yüksek detaylara sahip silahları, 4K altında müthiş görünüyor.

 

 

2) BioShock Infinite

BioShock Infinite

2013 yılında çıkan listemizin 2. sırasında yer alan bu oyun, 4K desteğine sahip gelişmiş monitörler için geliştirilmemişti. Ancak detaylı grafikleri, ışık efektleri ve farklı bir stil sahibi mimarisi, oyunun Ultra HD’de müthiş görünmesini sağlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

 

 

3) Metro: Last Light Redux

Metro: Last Light Redux3. Sırada yer alan Metro: Last Light’ın Redux sürümünün grafiklerinde bir çok geliştirilmiş ayarlamalar  yer almış olsa da, bu oyun 4K çözünürlükte gerçekten çok iyi sonuçlar veriyor. Donanımsal olarak sisteminizin gücü yeterliyse, silah ve parçacık efektleri, Ultra HD çarpışmalarınızı çok daha fazla heyecanlı kılacak.

 

 

4) Dying Light

Dying LightDying Light adlı Harran’da geçen bu zombi temalı oyun, 4K çözünürlük altında zombi sürülerinin nefesini hissetmenizi sağlayacak. Envanterinizde yer alan silahlardan NFC’lerin beniz ifadelerine kadar bütün grafiksel içeriklerin detay seviyesi inanılmaz.

 

 

5) The Witcher 3: The Wild Hunt

The Witcher 3: The Wild HuntEfsane oyun The Witcher 3: The Wild Hunt Ultra HD çözünürlükte gerçekten mükemmel ! Witcher 3’ü konsolda oynayanlar, son güncellemenin grafikleri geriye götürüp götürmediğini tartışırken PC sahipleri, oyunun tadını 4K çözünürlüğünde hemen çıkarabiliyorlar. The Witcher 3’ün muhteşem ayrıntılı ortamı, avlanmada ki o muhteşem grafiklerin verdiği his… 4K’da tek kelimeyle inanılmaz görünüyor.

 

6) Dishonored

DishonoredOyun piyasasına ilk çıktığında “En muhteşem grafikler” ve “En eksiksiz sanat stili” ödüllerine layık olan oyun, 2012’nin en iyi görünen oyunlarında yer alıyordu. Pikselleri artırdığınızda ise oyunun grafikleri, değişik bir boyuta taşınıyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “PC için En İyi 4K Oyun Listesi

 • 7 Temmuz 2015 at 03:47
  Permalink

  Dying Light oyununu öneririm ama nvidianın oyuna ortak olması yüzünden oyun AMD ekran kartına sahip olan kişilerde aşırı kasma yapıyor uzun lafın kısası nvidia iyi kazık atıyor AMD kullancılarına.

  Reply
 • 7 Temmuz 2015 at 02:47
  Permalink

  Dying Light oyununu öneririm ama nvidianın oyuna ortak olması yüzünden oyun AMD ekran kartına sahip olan kişilerde aşırı kasma yapıyor uzun lafın kısası nvidia iyi kazık atıyor AMD kullancılarına.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir