Periscope Android Uygulaması Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İphone’lara geçtiğimiz ay gelen ve oldukça popüler olan ardından Twitter 100 milyon dolar karşılığında satın aldığı Periscope bugün Android platformunada geldi. Periscope sizlere Twitter üzerinden canlı yayın yapmanıza olanak sağladığını hatırlatalım. Twitter’ın eski Android uygulama geliştiricisi Sara Haider tarafından Periscope Android platformuna entegre edildi.
Twitter blog sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde ; Periscope’u başlattığımızda, ışınlanmaya en yakın olacak ürünü geliştirmek istemiştik. Bunu kullanıcılara canlı bir video yayını sunma veya başlatmanın en iyi yolunu temin ederek gerçekleştirdik. Küçük bir startup olduğundan, ilk uygulamamız sadece iOS ile kullanılıyordu, fakat biz Android’de de yaşanabilecek bir Periscope deneyimi yaratmak için gerçekten sıkı çalıştık. Bugün Periscope’un artık Android’de de kullanılabileceğini duyurmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Periscope İncelemesi

Android platformundaki Periscope, modern bir tasarıma sahip. Ayrıca Android kullanıcıları için Periscope kolay bir kullanıma sahip. Bİldirim ayarları üzerinde uygulamayı kontrol edebiliyorsunuz. Uygulama’da ilk kez aktif olursanız “İlk Yayın Bildirimi” takip ettiğiniz kişi yayın açtı ise “Paylaşma Bildirimi” isimleri ile adlandırıldı. Ayrıca Android’de yayın izlerken biri size mesaj veya sesli arama gerçekleştirdiyse kesilen yayın sonrası “Tekrar Başlat Bildirimi” adı altında yayınınıza devam edebilirsiniz.

Ayrıca Periscope‘ta yayına kaldığınız yerden devam etme olanağı ve ekstra uygulamalara gerek kalmadan replay ile yayını kayıt altına alabiliyorsunuz. Bakalım Android’de stabilize sorunları ortaya çıkacakmı ve güncelleştirmeler ne derece etkili olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir