Periscope Android Uygulaması İçin Güncelleme Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Twitter üzerinden canlı yayın yapma olanağı sağlayan Periscope için Android tarafından yeni bir güncelleme aldı. Dilerseniz ilk öncelikle sizlere Periscope nedir ve nasıl kullanılır gibi soruları cevaplayalım. Periscope son dönemde popülerliği artmış ve Twitter üzerinde canlı yayın yapmayı sağlayan bir uygulama. Bu sistem Nisan ayında yayınlanmış ve kullanıcılar tarafından bir hayli fazla ilgi görmüştü. İlk önce İOS platformu için yayınlanan canlı yayın yapma uygulaması daha sonra Android’e geldi. İşte bugün android uygulaması için yeni bir güncelleme aldı.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca Periscope kullanımı için ilk önce Twitter hesabınızın olması ve o hesap ile uygulamaya giriş yapmanız gerekli. Daha sonra alt kısımda bulunan kamera simgesi ile canlı yayına giriş yapabileceksiniz.

Detaylı Periscope İncelemesi

Periscope Android sürümü için 1.0.2 güncellemesini aldı ve bazı önemli güncellemeler ve iyileştirmeler geldi. Android üzerinde daha önce bu uygulama içerisinde profil düzenlemeye imkan vermezken yeni güncelleme ile beraber artık profilinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilecek ve değiştirebileceksiniz. Daha önce profil resimi ve diğer bilgiler Twitter hesabınızdan alınıyordu fakat artık istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz. Diğer yeniliklerden biri ise yayınların tek bir klasörde toplanması ve çeşitli iyileştirmeler. Ayrıca dipnot olarak belirtmek gerekirki fotoğrafınızı değiştirmenize imkan sağlayan bu uygulamada galeri yerine sadece anlık çektiğiniz fotoğrafı koyabileceksiniz.

Ayrıca Android tarafına beklenen türkçe dil desteği henüz gelmiş değil yakın zamanda yapılacak diğer güncellemeler ile türkçe dil desteğinin gelmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir