Periscope Telefon Numarası İle Kayıt Almaya Başladı

facebook android iphone ayarlari

Periscope Telefon Numarası İle Kayıt Almaya Başladı
5 - 1 OY

Marketteki altı haftasından sonra Twitter canlı yayın uygulaması Periscope‘a yepyeni özellikler ekledi. Bunlardan biri ise oldukça işe yarayan bir sistem; artık Periscope telefon numarası ile de kayıt alabiliyor. Yani artık twitter hesabı almak zorunda değilsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Tüm kullanıcılara ücretsiz olarak yayınlanan bu güncellemeler tamamen kullanıcıların geri bildirimleri ile eklenmiş özellikler. Telefon numarası ile kayıt yaptırma özelliğinin yanı sıra artık o anki Periscope profil fotoğrafınıza tıklayarak profil resminizi hızla değiştirebilir ve yayın yaparken chat ekranında daha kolay mesaj yazabilirsiniz.

Profil resminize tek bir tık yaparak doğrudan değiştirmek için uygulama size iki seçenek sunuyor; isterseniz galeriden fotoğraf seçebilir, isterseniz de kamera ile o an bir profil resmi çekebilirsiniz.

Twitter hesabı kullanma zorunluluğunu ortadan kaldıran yetkilileri telefon numaranız ile uygulamaya üye olabilme opsiyonuna rağmen yine de Twitter hesabınızı kullanmanızı öneriyor.

Ayrıca artık yorumlara cevap vermek de daha kolay. Yazılan yoruma bastığınızda gelen cevap verme seçeneğini kullanarak o an anında cevap verebilirsiniz. Verdiğiniz cevap yapılan yorumun altında bir ok işareti ile gösterilecek. Ayrıca artık birini yorum yapmaması için “blokladığınızda” yorum ekranına gelen bir mesaj kullanıcıları bilgilendirecek.

Şimdilik gelen yeni özellikler bunlar, ileride uygulamanın popülerliğinin artmasıyla daha iyi özelliklerin gelmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir