Periscope’a Beklenen Özellik Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ülkemiz dahil dünya’da popülaritesi oldukça hızlı bir şekilde yükselen Twitter’ın canlı yayın uygulaması Periscope önemli bir güncelleme aldı. Her geçen gün kullanıcı rakamları artmaya devam eden bu uygulama kullanıcıların büyük beklentisi olan özelliği hanesine ekledi. Yeni özellikler ile kullanıcıların memnunuyet durumunu arttırmaya ve uygulamayı daha zengin bir hale getirmek için çalışan geliştiriciler, son olarak yatay yayın desteği sunmak adına bir güncelleme göndermişti. Şimdi ise bir süredir beklenen ve lazım olan bu özellik nihayet eklendi. Yatay yayın özelliğinin ardından kullanıcıların istek ve şikayeti üzerine Periscope uygulamasına ileri ve geri sarma özelliği getirildi.

facebook müşteri hizmetleri

Twitter ve Periscope geliştiricileri kullanıcıların istek ve şikayetlerini dikkate alarak yeni güncellemeler ile düzeltmeler ve yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Artık anlık olarak canlı yayın uygulaması Periscope ile izlediğiniz canlı yayını ileri veya geri sarabileceksiniz. Geri ve ileri sarma özelliği olmayan uygulama güncelleme ile bu özelliğe kavuşacak. Android platformundaki kullanıcılar için sunulan bu güncelleme önümüzdeki haftada İOS kullanıcıları için dağıtılacak.

Android kullanıcısı iseniz ve Periscopeda aktif kullanıcı iseniz gelen güncellemeden yararlandıktan sonra eklenen özelliği kullanmak için açtığınız yayında parmağınızı ekrana basılı tutarak ileri ve geri sarma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bakalım kullanıcı memnunuyetini dikkate alan geliştiriciler, uygulamayı daha verimli hale getirebilmek için önümüzdeki güncellemelerde ne gibi özellikler ve yenilikler getirecek göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir