Periscope’a Bildirim Susturma Özelliği Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Twitter’ın popüler canlı yayın uygulaması Periscope, yeni güncellemelerle kendisini geliştirmeye devam ediyor. iOS için yayınlanan yeni versiyon 1.1.3 ile bundan sonra istediğiniz kullanıcılardan gelen bildirimleri susturarak onları görmemenizi sağlayabilirsiniz.

Yeni güncelleme ile gelen yeniliklerde Periscope’ta bildirimlerinin gelmesini istemediğiniz kullanıcıların bildirimlerini susturmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken takip etme butonunun yanındaki butonu seçmek ve orada bildirimleri kapatmaya yarayan seçeneği işaretlemek. Bu kadar basit.

Bununla birlikte güncelleme ile gelen tüm özellikler ise şöyle;

facebook müşteri hizmetleri
  • Kullanıcı susturma: Üst paragraflarda da bahsettiğimiz gibi artık görmek istemediğiniz kullanıcıların bildirimlerini kapatabilir ve siz görmek istemediğiniz sürece canlı yayın listesinden çıkarabilirsiniz.
  • Dil tercihleri: Bundan böyle profil seçeneklerinde Periscope için tercih ettiğiniz dilleri seçebilirsiniz. Bununla birlikte seçtiğiniz diller Periscope’u etkileyecek ve global listenizde sadece tercih ettiğiniz diller gösterilecek. En başta da Periscope sizin ana dilinizi tercih ettiğinizi var sayacak.
  • Yayın istatistikleri: Artık eski yayınlarınızı izlerken kullanıcı istatistiklerini her zaman görebileceksiniz.
  • iOS 8 taşıma: Yeni güncelleme ile izlediğiniz Periscope yayınını istediğiniz bir iOS 8 cihazdan bir başka iOS 8 cihaza ya da Mac’e taşıyabilirsiniz. Bunun için ise Bluetooth’unuz açık olmalı ve iki cihaz da aynı iCloud hesabı üzerinden bağlı olmalı.

Periscope için yayınlanan bu ufak ve faydalı güncelleme şu an için tüm iOS kullanıcılarına açık. Uygulamayı güncellemeniz için App Store’a bağlanmanız ve güncellemeleri açmanız yeterli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir