PES 2015 Türkiye Şampiyonu Belirlendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sponsorluklarını Sony, Aral Game, Paypal ve Teknosa yapan PES 2015 Türkiye Ligi finali İstanbul Cevahir AVM gerçekleşti ve sonuçlar açıklandı. Yapılan bu turnuva 21 Mart-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlemişti ve 16 Mayıs’ta İstanbul Cavahir AVM’de finaller yapılara Türkiye şampiyonu belirlendi. Kazanan isim ise Ali Poturoğlu bir oyuncu ve aldığı turnuva ödülü ise turnuvada sürekli kullandığı takımı Bayern Munih oyuncularından Mario Götze imzalı bir Pro Evolution Soccer top kazandı. Eskişehir, Ankara, İzmir ve İstanbul elemelerinden gelen şehir birincileri, online elemelerden gelen ay birincileri ile birlikte katılmaya hak kazandıkları finalde, eşleşmelerin okunmasının ardından podyumda yerini aldı.
Ayrıca etkinlikte TeasyCat , Yiğit ”Heeeny” Çalışkan , Berk Özdemir, Evrim Aydoğan ve İlker “RazoRBlades” Karaş gibi ünlü oyuncular bulundu ve etkinliğe ekstra zevk kattı diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Konami Mobil Platforma Geçiyor

Finaller devam ederken geçen yılın yılın birincisi Burak Horoz ve tanınan isim Arkan Maşa müsabakasında kazanan Burak Horoz oldu ve finale yükseldi. Diğer yarı final maçında ise şehir birincilerinden olan İsmail Gökmen ve Ali Poturoğlu karşılanştı, bunun sonucu ise Ali Poturoğlu kazanarak finallere kaldı. Ayrıca Ali adını Türkiye finaline yazdıran Ali Poturoğlu zorlu 3 maçın 2’sini kazanarak, Berlin’deki PES 2015 Dünya Finalleri biletini aldı. Diğer yandan Ali, Mario Götze imzalı topun ardından, 6 Haziran tarihinde oynanacak dev maç olan Şampiyonlar Ligi Finali olan Juventus – Barcelona maçını yerinden takip etme şansını yakaladı. Kurulumu Olimpiyat Stadı’nda gerçekleşecek Pes 2015 Ligi Dünya Finallerinde Türkiye’yi temsil edecek. Son olarak Türkiye şampiyonu olan Ali, 100.000 TL‘ye kadar çıkan ödüllere hak sahibi olmaya çalışıyor diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir