PES 2016 Lisansları Yine Alamadı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PES 2016 oyunu için ücretsiz gelecek olan EURO 2016 DLC’sindeki bazı ülkeler lisans sorununa takıldı. Yıllardır Pes serilerindeki lisans sorunları devam ediyor. Konami son olarak myClub modunu PC ve konsol kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunmuştu. Şimdi ise vereceği bir güncelleme ile EURO 2016 DLC’sini kullanıcılarına sunacak. Ancak bu noktada Pes 2016 bazı ülkelerin lisanslarını alamadı.

facebook müşteri hizmetleri

24 Mart tarihinde PES 2016 sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak EURO 2016 DLC’sinde dokuz adet ülke lisanssız olarak yer alacak. Lisans haklarında anlaşılamadığı için bu ülkeler birçok orijinal içerikten eksik kalacak.

Toplamda 24 milli takımın yer alacağı EURO 2016 DLC’sinin lisanslı ve lisanssız ülkeleri şu şekilde: Rusya, Romanya, Polonya, İsviçre, Belçika, İrlanda, İsveç, Avusturya ve Macaristan.
PES 2016 EURO 2016 lisanslı takımları : Türkiye, İngiltere, Galler, Almanya, İspanya, Portekiz, İtalya, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovakya, İzlanda, Arnavutluk, Kuzey İrlanda ve Fransa.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir