Pes 2016 Ücretsiz Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Konami’nin büyük beklentilerle piyasaya sürdüğü PES 2016, emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Konami şimdi ücretsiz PES 2016 oyununu sunmak için kolları sıvadı. PES 2013’e kadar geniş ve belirli bir oyuncu kitlesi bulunan Pro Evolution Soccer serisi hatırlanacağı üzere PES 2014’te grafik motoru ve oyun dinamikleri üzerinde radikal kararlar alarak büyük bir düşüşe geçmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Konami her ne kadar PES 2016 ile birlikte son iki yıla nazaran daha iyi bir satış grafiğine sahip olsa da bu satışlar hala onlar için yetersiz gibi gözüküyor. Bu sebeple PES 2016’nın ücretsiz olacağı farklı bir sürümle sahnedeki yerini almaya hazırlanıyor. Şimdilik sadece PlayStation 3 ve PlayStation 4’e özel duyurulan PES 2016 ücretsiz sürümün dostluk maçlarında sadece Bayern Munich, Juventus, Roma kulüpleri yer alacak iken ülke olarak da Brezilya ve Fransa bulunacak. Ücretsiz sürüm çıkış yaptığında ise ek içerikler satın alınarak takım havuzunun genişletilebilmesi bekleniyor.

Bir diğer oyun moduna baktığımızda ise karşımıza myClub çıkıyor ki ücretsiz sürümün asıl odak noktasının burası olduğunu görüyoruz. Tamamen orijinal oyundaki haliyle karşımıza çıkacak olan modda hiç bir kısıtlama olmayacak ve oyuncular online maçlar yapabilecek. Nitekim FIFA’daki Ultimate Team sistemine sahip olan myClub pay to play adı verilen oyun içi içerikler satın alarak oynama mantığında bir oyun olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir