Pes 2016 Xbox One için Çıkıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eylül ayında pes severler için çıkacak olan futbol oyunu Xbox One için vereceği çözünürlük Xbox kullanıcılarını baya sevindiriyor..

Konami tarafından geliştirilen ve her yıl daha da kullanıcıya hitap eden pes 16 Pro Evolution Soccer serisinden yeni oyuna dair büyük gelişmeler kaydedilmeye devam ediliyor.

Hatırlatma olarak yeni oyun hakkında belirtilenlere göre maç sırasında hava durumunun değişebilmesi ve gol sevinçlerinin kontrol altına alına bilmesi yeni fizik motoru ile beraber daha gerçekçi bir futbol deneyimi yaşatmak gibi birçok güzel yenilikler futbol severleri bekliyor.

facebook müşteri hizmetleri

pes-2016-neymar-2

Ayriyetten Konami oyunları hakkında vermiş olduğu bilgilerle öne çıkan Konami’nin ürün müdürü Adam Bahatti‘nin yaptığı açıklamalara göre PES 2016, Xbox One konsolunda Full HD çözünürlük kalitesi ile geleceğini söyledi. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl PES 2015’i PlayStation 4’te 1080p çözünürlük ile gelirken, Xbox One’da ise 720p çözünürlük desteği ile karşımıza çıkmıştı.

PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında geliştirilen oyun, 17 Eylül tarihinde oyun kullanıcılarına ulaşabilecek.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir