PES 2016 Yeni Ekran Görüntüleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her oyuncunun bildiği iki futbol oyunu vardır. Bunlardan biri EA Sports tarafından FIFA, diğer ise KONAMI tarafından Pro Evolutions Soccer yani bizim söyleyiş tarzımız ile PES’tir. Yıllar boyunca FIFA daha simulasyon tarzı oyun çıkarırken PES tam tersine arcade bir oyun tarzıyla karşımızdaydı. Taa ki KONAMI ekibi PES 2014 oyununu simulasyon tarzına çevirme çabasına girene kadar. Son 2 oyununda istenilen verimden ziyade en ufak bir başarı sağlayamayan PES serisi bu sene tekrar eski zamanlarına dönmek istiyor. İşte bu sene 20. yılı olan serinin iddiaları da oldukça yüksek gözüküyor. Yeni çıkacak olan PES 2016’nın ise yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

FIFA 16 ile birlikte yılın heyecanla beklenen bir diğer futbol oyunu olan Pro Evolution Soccer 2016 için oldukça kaliteli ve oyuncuları heyecanlandıracak yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Yayınlanan görsellere baktığımızda üç adet stadı görüyoruz. Bunun yanında birkaç oyun içi görüntüye yer verirken grafikler konusunda ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha bize göstermiş oluyor. Ayrıca Casillas’ı ilk kez Porto formasıyla görüyoruz. PES 2014 ve PES 2015 oyunlarında yaşadığı başarısızlıkların ardından 20. yıl özel oyunu olan PES 2016’da geçmişe dönüp bu başarısızlıkları telafi etmeyi hedefleyen KONAMI ekibi gün geçtikçe daha da iddialı bir sunum yapıyor. Eski dönemlerine dönebilmek için tekrar Arcade oyun tarzına dönüş yapan KONAMI ekibi umuyoruz ki bu sene de bizi hayal kırıklığı ile karşılamaz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir